Wedstrijd

Deelnemende teams / Participating teams / Equipes participantes

Slovenia
Austria
Belgium
Denmark
Estonia
France
Germany
Great Britain
Ireland
Israël
Italy
Latvia
Luxemburg
Netherlands
New Zealand
Norway
Poland
Russian Federation
Slovakia
Spain
France
Sweden
Switzerland
Japan
Team Vlaanderen
Wallonie

Slovenia

  • Slovenia
    1. Jerman Ziga
  • Slovenia
    2. Horvat Ziga
  • Slovenia
    3. Primozic Jaka
  • Slovenia
    4. Pirih Ales
  • Slovenia
    5. Jarc Aljaz
  • Slovenia
    6. Finkst Tilen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Austria

  • Austria
    7. Bayer Tobias
  • Austria
    8. Gall Felix
  • Austria
    9. Gamper Florian
  • Austria
    10. Gamper Mario
  • Austria
    11. Gamper Patrick
  • Austria
    12. Kierner Florian
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Belgium

  • Belgium
    13. Braet Vito
  • Belgium
    14. Grignard Sébastien
  • Belgium
    15. Reynders Jens
  • Belgium
    16. Van Den Bossche Fabio
  • Belgium
    17. Van Tricht Stan
  • Belgium
    18. Vervloesem Xandres
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Denmark

  • Denmark
    19. Pallesen Jeppe Aaskov
  • Denmark
    20. Johansen Julius
  • Denmark
    21. Nielsen Stokbro Andreas
  • Denmark
    22. Kron Andreas Lorentz
  • Denmark
    23. Hindsgaul Madsen Jaco
  • Denmark
    24. Egholm Jakob
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Estonia

  • Estonia
    25. Sankmann Joosep
  • Estonia
    26. Prangel Kristo
  • Estonia
    27. Lauk Karl Patrick
  • Estonia
    28. Johanson Kristjan
  • Estonia
    29. Kiskonen Siim
  • Estonia
    30. Pajur Markus
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

France

  • France
    25.
  • France
    26.
  • France
    27.
  • France
    28.
  • France
    29.
  • France
    30.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Germany

  • Germany
    31. Märkl Niklas
  • Germany
    32. Haller Patrick
  • Germany
    33. Hollman Juri
  • Germany
    34. Rutsch Jonas
  • Germany
    35. Taebling Paul
  • Germany
    36. Zimmerman Georg
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Great Britain

  • United Kingdom
    37. Stewart Jake
  • United Kingdom
    38. Pidcock Thomas
  • United Kingdom
    39. Scott Robert
  • United Kingdom
    40. Britton Rhys
  • United Kingdom
    41. Brown Jim
  • United Kingdom
    42. Nally Joseph
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Ireland

  • Ireland
    43. Mc Dunphy Conn
  • Ireland
    44. O'Loughlin Michael
  • Ireland
    45. Healy Ben
  • Ireland
    46. Smith Luke
  • Ireland
    47. Heaney Marc
  • Ireland
    48. Stenson Adame
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Israël

  • Israel
    49. Einhorn Itamar
  • Israel
    50. Maka Omer
  • Israel
    51. Lahav Omer
  • Israel
    52. Gabay Nir
  • Israel
    53. Abu-Fares Saned
  • Israel
    54. Olkha Daniel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Italy

  • Italy
    61. Venchiarutti Nicola
  • Italy
    62. Mozzato Luca
  • Italy
    63. Zambelli Samuele
  • Italy
    64. Ferri Gregorio
  • Italy
    65. Fiaschi Tommaso
  • Italy
    66. Mazzucco Fabio
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Latvia

  • Latvia
    67. Korbergs Ulvis Horens
  • Latvia
    68. Razinskis Alekss Janis
  • Latvia
    69. Gavars Eriks Toms
  • Latvia
    70. Ansons Kristers
  • Latvia
    71. Pelcers Kristaps
  • Latvia
    72. Pluto Martin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Luxemburg

  • Luxembourg
    73. Conter Ken
  • Luxembourg
    74. Ries Michel
  • Luxembourg
    75. Leyder Pit
  • Luxembourg
    76. Kluckers Arthur
  • Luxembourg
    77. Heiderscheid Colin
  • Luxembourg
    78. Leyder Misch
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Netherlands

  • Netherlands
    79. Dekker David
  • Netherlands
    80. Maas Edo
  • Netherlands
    81. Mobach Jarno
  • Netherlands
    82. Schelling Ide
  • Netherlands
    83. Van Sintmaartensdijk Daan
  • Netherlands
    84. Zijlaard Maikel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

New Zealand

  • New Zealand
    85. Fouche James
  • New Zealand
    86. Hamilton Ben
  • New Zealand
    87. Batt Ethan
  • New Zealand
    88. Fitzwater Matias
  • New Zealand
    89. Cappel Liam
  • New Zealand
    90. Wright Paul
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Norway

  • Norway
    91. Foss Tobias S.
  • Norway
    92. Hvideberg Jonas Iversby
  • Norway
    93. Sleen Torjus
  • Norway
    94. Leknessund Andreas
  • Norway
    95. Urianstad Martin Bugge
  • Norway
    96. Waerenskjold Soren
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Poland

  • Poland
    97. Maciejuk Filip
  • Poland
    98. Boguslawski Marceli
  • Poland
    99. Krawczyk Szymon
  • Poland
    100. Papierski Damian
  • Poland
    101. Kaiser Adrian
  • Poland
    102. Aniolkowski Stanislaw
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Russian Federation

  • Russia
    103. Rikunov Petr
  • Russia
    104. Nekrasov Denis
  • Russia
    105. Kulikovskiy Alexandr
  • Russia
    106. Popov Anton
  • Russia
    107. Rostovtsev Sergey
  • Russia
    108. Kazanov Evgeny
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovakia

  • Slovakia
    109. Stocek Matus
  • Slovakia
    110. Kubi Luka
  • Slovakia
    111. Coma Richard
  • Slovakia
    112. Foltan Adam
  • Slovakia
    113. Meriac Tomas
  • Slovakia
    114. Blasko Matej
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Spain

  • Spain
    115. Canellas Sanchez Xavier
  • Spain
    116. Azparren Irurzun Xabier
  • Spain
    117. Lazkano Lopez Oier
  • Spain
    118. Berrade Fernandez Urk
  • Spain
    119. Elosegui Momene Inigo
  • Spain
    120. Penalver Aniorte Manuel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

France

  • France
    121. Brunel Alexys
  • France
    122.
  • France
    123.
  • France
    124.
  • France
    125.
  • France
    126.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sweden

  • Sweden
    127. Andersson Andreas
  • Sweden
    128. Bergström Frisk Erik
  • Sweden
    129. Palm Oskar
  • Sweden
    130. Wall Christoffer
  • Sweden
    131. Johansson Gustav
  • Sweden
    132. Lindgren Emil
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Switzerland

  • Switzerland
    133. Schneiter Joab
  • Switzerland
    134. Aebi Antoine
  • Switzerland
    135. Suter Joël
  • Switzerland
    136. Froidevaux Robin
  • Switzerland
    137. Bissegger Stefan
  • Switzerland
    138. Thiébaud Valère
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Japan

  • Japan
    139. Omae Kakeru
  • Japan
    140. Watanbe Ayumu
  • Japan
    141. Fukuda Yoshiaki
  • Japan
    142. Omachi Kento
  • Japan
    143. Matsuda Shoi
  • Japan
    144. Kakizaki Eugene
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Vlaanderen

  • Belgium
    145. De Pestel Sander
  • Belgium
    146. De Wilde Gilles
  • Belgium
    147. Van Wilder Ilan
  • Belgium
    148. De Meester Luca
  • Belgium
    149. Fivé Trystan
  • Belgium
    150. Beullens Cedric
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wallonie

  • Belgium
    151. Castrique Jonas
  • Belgium
    152. Rex Laurenz
  • Belgium
    153. Pestiaux Yann
  • Belgium
    154. Fontaine Emerson
  • Belgium
    155. Dethier Bastien
  • Belgium
    156. Tasset Marvin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 79ste Kattekoers straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Download de Wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten de Kattekoers op zondag 31 maart passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Ieper.

Download het uurrooster

Technische Gids / Technical Guide / Guide Technique

Met de handige technische gids in pdf-formaat kan u het volledige programma  downloaden voor verdere info.

Ci-dessous vous pouvez télécharger la guide technique avec là-dedans toutes les données techniques et toutes les infos nécessaires.

Below you can download the technical guide, including all technical details and necessary information.

Download