Wedstrijd

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 79ste Kattekoers straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Download de Wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten de Kattekoers op zondag 31 maart passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Ieper.

Download het uurrooster

Technische Gids / Technical Guide / Guide Technique

Met de handige technische gids in pdf-formaat kan u het volledige programma  downloaden voor verdere info.

Ci-dessous vous pouvez télécharger la guide technique avec là-dedans toutes les données techniques et toutes les infos nécessaires.

Below you can download the technical guide, including all technical details and necessary information.

Download

Deelnemende teams / Participating teams / Equipes participantes

Italy
Belgium
Denmark
Estonia
France
Germany
Great Britain
Hungary
Ireland
Italy
Latvia
Luxemburg
Netherlands
New Zealand
Norway
Poland
Russian Federation
Slovakia
Spain
France
Sweden
Switzerland
Japan
Team Vlaanderen
Wallonie

Italy

  • Italy
    1. Tiberi Antonio
  • Italy
    2. Piccolo Andrea
  • Italy
    3. Balestra Lorenzo
  • Italy
    4. Gozzi Tommaso
  • Italy
    5. Cali' Francesco
  • Italy
    6. Della Lunga Francesco

Belgium

  • Belgium
    7. Debruyne Ramses
  • Belgium
    8. De Lie Arnaud
  • Belgium
    9. Deweirdt Siebe
  • Belgium
    10. Fretin Milan
  • Belgium
    11. Orins Robin
  • Belgium
    12. Vandenbulcke Alex

Denmark

  • Denmark
    13. Hertz Benjamin
  • Denmark
    14. Njor Marckus
  • Denmark
    15. Skivild Robin Juel
  • Denmark
    16. Fuhrman Desimpelaere Viktor
  • Denmark
    17. Iwersen Emil Schandorff
  • Denmark
    18. Heine Oliver

Estonia

  • Estonia
    19. Treimuth Henri
  • Estonia
    20. Mirzojev Artjom
  • Estonia
    21. Karpenko Gleb
  • Estonia
    22. Litvintsev Anton
  • Estonia
    23. Laanemäe Erki
  • Estonia
    24. Kurits Joonas

France

  • France
    25.
  • France
    26.
  • France
    27.
  • France
    28.
  • France
    29.
  • France
    30.

Germany

  • Germany
    31. Ballerstedt Maurice
  • Germany
    32. Brescher Leon Eduard
  • Germany
    33. Lührs Leslie
  • Germany
    34. Oelke Tim
  • Germany
    35. Uhlig Henri
  • Germany
    36. Brenner Marco

Great Britain

  • United Kingdom
    37. Askey Lewis
  • United Kingdom
    38. Watson Samuel
  • United Kingdom
    39. Rushby Max
  • United Kingdom
    40. Bridges Zach
  • United Kingdom
    41. George Alfred
  • United Kingdom
    42. Hayter Leo

Hungary

  • Hungary
    43. Tomka Boaz
  • Hungary
    44. Santa Armin Konrad
  • Hungary
    45. Varga Balint
  • Hungary
    46. Fabian Csongor
  • Hungary
    47. Goher Mihaly
  • Hungary
    48. Bajorfi Adam

Ireland

  • Ireland
    49. Ryan Will
  • Ireland
    50. Ryan Archie
  • Ireland
    51. Smith Mark
  • Ireland
    52. Newmark Finley
  • Ireland
    53. Moriarty Tom
  • Ireland
    54. Donley Shay

Italy

  • Italy
    61. Masotto Giulio
  • Italy
    62. Mozzato Luca
  • Italy
    63. Zambelli Samuele
  • Italy
    64. Ferri Gregorio
  • Italy
    65. Fiaschi Tommaso
  • Italy
    66. Mazzucco Fabio

Latvia

  • Latvia
    67. Siltumens Kristaps
  • Latvia
    68. Razinskis Alekss Janis
  • Latvia
    69. Gavars Eriks Toms
  • Latvia
    70. Ansons Kristers
  • Latvia
    71. Pelcers Kristaps
  • Latvia
    72. Pluto Martin

Luxemburg

  • Luxembourg
    73. Geniets Kévin
  • Luxembourg
    74. Ries Michel
  • Luxembourg
    75. Leyder Pit
  • Luxembourg
    76. Wirtgen Luc
  • Luxembourg
    77. Heiderscheid Colin
  • Luxembourg
    78. Leyder Misch

Netherlands

  • Netherlands
    79. Dekker David
  • Netherlands
    80. Maas Edo
  • Netherlands
    81. Mobach Jarno
  • Netherlands
    82. Schelling Ide
  • Netherlands
    83. Van Sintmaartensdijk Daan
  • Netherlands
    84. Zijlaard Maikel

New Zealand

  • New Zealand
    85. Fouche James
  • New Zealand
    86. Hamilton Ben
  • New Zealand
    87. Batt Ethan
  • New Zealand
    88. Fitzwater Matias
  • New Zealand
    89. Cappel Liam
  • New Zealand
    90. Wright Paul

Norway

  • Norway
    91. Foss Tobias S.
  • Norway
    92. Hvideberg Jonas Iversby
  • Norway
    93. Sleen Torjus
  • Norway
    94. Leknessund Andreas
  • Norway
    95. Urianstad Martin Bugge
  • Norway
    96. Waerenskjold Soren

Poland

  • Poland
    97. Maciejuk Filip
  • Poland
    98. Boguslawski Marceli
  • Poland
    99. Krawczyk Szymon
  • Poland
    100. Papierski Damian
  • Poland
    101. Kaiser Adrian
  • Poland
    102. Modlinski Marcel

Russian Federation

  • Russia
    103. Rikunov Petr
  • Russia
    104. Nekrasov Denis
  • Russia
    105. Kulikovskiy Alexandr
  • Russia
    106. Popov Anton
  • Russia
    107. Rostovtsev Sergey
  • Russia
    108. Kazanov Evgeny

Slovakia

  • Slovakia
    109. Stocek Matus
  • Slovakia
    110. Oros Samuel
  • Slovakia
    111. Vlak Martin
  • Slovakia
    112. Foltan Adam
  • Slovakia
    113. Chren Martin
  • Slovakia
    114. Varhanovsky Jakub

Spain

  • Spain
    115. Canellas Sanchez Xavier
  • Spain
    116. Galvan Fernandez Franco
  • Spain
    117. Lazkano Lopez Oier
  • Spain
    118. Penalver Aniorte Manuel
  • Spain
    119. Nicolau Beltran Joel
  • Spain
    120. Viejo Redondo Jose Dani

France

  • 121.
  • 122.
  • 123.
  • 124.
  • 125.
  • 126.

Sweden

  • Sweden
    127. Andersson Andreas
  • Sweden
    128. Kvist Linus
  • Sweden
    129. Palm Oskar
  • Sweden
    130. Wall Christoffer
  • Sweden
    131. Johansson Gustav
  • Sweden
    132. Lindgren Emil

Switzerland

  • Switzerland
    133. Schneiter Joab
  • Switzerland
    134. Jacobs Johan
  • Switzerland
    135. Müller Reto
  • Switzerland
    136. Froidevaux Robin
  • Switzerland
    137. Bissegger Stefan
  • Switzerland
    138. Thiébaud Valère

Japan

  • Japan
    139.
  • Japan
    140.
  • Japan
    141.
  • Japan
    142.
  • Japan
    143.
  • Japan
    144.

Team Vlaanderen

  • Belgium
    145. De Pestel Sander
  • Belgium
    146. Herregodts Rune
  • Belgium
    147. Van Wilder Ilan
  • Belgium
    148. De Meester Luca
  • Belgium
    149. Pruvoost Shayne
  • Belgium
    150. Beullens Cedric

Wallonie

  • Belgium
    151. Castrique Jonas
  • Belgium
    152. Rex Laurenz
  • Belgium
    153. Pestiaux Yann
  • Belgium
    154. Fontaine Emerson
  • Belgium
    155. Dethier Bastien
  • Belgium
    156. Vandepitte Nathan