Wedstrijdinfo

Op zondag 11 oktober staat Gent-Wevelgem in Flanders Fields op het programma. Gezien de huidige gezondheidstoestand in België roepen we als organisatie op om de wedstrijd thuis te volgen. Daarom werd er ook beslist om geen parcoursinformatie vrij te geven.

Teams

UAE Team Emirates (WT)
Deceuninck - Quick-Step (WT)
Lotto Soudal (WT)
AG2R La Mondiale (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain-McLaren (WT)
BORA - hansgrohe (WT)
CCC TEAM (WT)
Cofidis (WT)
EF Pro Cycling (WT)
Groupama - FDJ (WT)
Israel Start-Up Nation (WT)
Team Jumbo - Visma (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
Movistar Team (WT)
NTT Pro Cycling (WT)
Ineos Grenadiers (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
Total Direct Energie (PRT)
Alpecin - Fenix (PRT)
B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM (PRT)
Bingoal WB (PRT)
Circus - Wanty Gobert (PRT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PRT)

UAE Team Emirates (WT)

  • Norway
    1. Kristoff Alexander
  • Switzerland
    2. Bohli Tom
  • Norway
    3. Bystrom Sven Erik
  • Norway
    4. Laengen Vegard Stake
  • Italy
    5. Marcato Marco
  • Portugal
    6. Oliveira Rui
  • Belgium
    7. Philipsen Jasper
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Deceuninck - Quick-Step (WT)

  • Ireland
    11. Bennett Sam
  • Denmark
    12. Asgreen Kasper
  • Belgium
    13. Declercq Tim
  • Belgium
    14. Lampaert Yves
  • France
    15. Senechal Florian
  • Czech Republic
    16. Stybar Zdenek
  • Belgium
    17. Van Lerberghe Bert
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • Australia
    21. Ewan Celab
  • Belgium
    22. De Buyst Jasper
  • Germany
    23. Degenkolb John
  • Belgium
    24. Frison Frederik
  • Germany
    25. Kluge Roger
  • Belgium
    26. Van Moer Brent
  • Belgium
    27. Vermeersch Florian
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AG2R La Mondiale (WT)

  • Belgium
    31. Naesen Oliver
  • Switzerland
    32. Dillier Silvan
  • France
    33. Duval Julien
  • France
    34. Godon Dorian
  • France
    35. Gougeard Alexis
  • Belgium
    36. Naesen Lawrence
  • Belgium
    37. Vandenbergh Stijn
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • Kazakhstan
    41. Fominykh Daniil
  • Belgium
    42. De Vreese Laurens
  • Kazakhstan
    43. Gidich Yevgeniy
  • Kazakhstan
    44. Gruzdev Dmitriy
  • Kazakhstan
    45. Houle Hugo
  • Italy
    46. Martinelli Davide
  • Kazakhstan
    47. Stalnov Nikita
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain-McLaren (WT)

  • United Kingdom
    51. Cavendish Marc
  • Belgium
    52. Teuns Dylan
  • Italy
    53. Colbrelli Sonny
  • Spain
    54. Garcia Cortina Ivan
  • Austria
    55. Haller Marco
  • Australia
    56. Sieberg Marcel
  • United Kingdom
    57. Wright Fred
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BORA - hansgrohe (WT)

  • Germany
    61. Ackermann Pascal
  • Germany
    62. Burghardt Marcus
  • Luxembourg
    63. Drucker Jean-Pierre
  • Italy
    64. Oss Daniel
  • Austria
    65. Pöstlberger Lukas
  • Germany
    66. Schillinger Andreas
  • Germany
    67. Schwarzmann Michael
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CCC TEAM (WT)

  • Italy
    71. Trentin Matteo
  • Germany
    72. Koch Jonas
  • Switzerland
    73. Schär Michael
  • Belgium
    74. Van Hoecke Gijs
  • Belgium
    75. Van Hooydonck Nathan
  • Belgium
    76. Van Keirsbulck Guillaume
  • Germany
    77. Zimmerman Georg
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cofidis (WT)

  • France
    81. Laporte Christophe
  • Belgium
    82. Claeys Dimitri
  • Belgium
    83. Allegaert Piet
  • France
    84. Lemoine Cyril
  • France
    85. Touze Damien
  • 86.
  • Belgium
    87. Vermote Julien
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

EF Pro Cycling (WT)

  • Italy
    91. Bettiol Alberto
  • Belgium
    92. Keukeleire Jens
  • Netherlands
    93. Langeveld Sebastian
  • Germany
    94. Rutsch Jonas
  • New Zealand
    95. Scully Tom
  • Netherlands
    96. Van Den Berg Julius
  • Belgium
    97. Vanmarcke Sep
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Groupama - FDJ (WT)

  • Switzerland
    101. Küng Stefan
  • 102.
  • Luxembourg
    103. Geniets Kévin
  • Switzerland
    104. Lienhard Fabian
  • Sweden
    105. Ludvigsson Tobias
  • United Kingdom
    106. Stewart Jake
  • France
    107. Delage Mickael
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Israel Start-Up Nation (WT)

  • Germany
    111. Politt Nils
  • United States
    112. McCabe Travis
  • Canada
    113. Boivin Guillaume
  • Israel
    114. Einhorn Itamar
  • Germany
    115. Greipel André
  • France
    116. Hofstetter Hugo
  • Belgium
    117. Van Asbroeck Tom
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Jumbo - Visma (WT)

  • Belgium
    121. Van Aert Wout
  • Netherlands
    122. Eenkhoorn Pascal
  • Norway
    123. Jansen Amund Grondhahl
  • Netherlands
    124. Van Der Hoorn Taco
  • Netherlands
    125. Roosen Timo
  • Netherlands
    126. Teunissen Mike
  • Belgium
    127. Wynants Maarten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton - Scott (WT)

  • New Zealand
    131. Bauer Jack
  • Australia
    132. Durbridge Luke
  • Australia
    133. Edmondson Alexander
  • Australia
    134. Groves Kaden
  • Italy
    135. Konychev Alexander
  • Slovenia
    136. Mezgec Luka
  • Hungary
    137. Peak Barnabas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Movistar Team (WT)

  • Spain
    141. Elosegui Momene Inigo
  • Germany
    142. Hollmann Juri
  • Switzerland
    143. Jacobs Johan
  • Spain
    144. Mora Vedri Sebastian
  • Spain
    145. Prades Reverter Eduardo
  • 146.
  • 147.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

NTT Pro Cycling (WT)

  • Norway
    151. Hagen Edvald Boasson
  • Italy
    152. Battistella Samuele
  • Austria
    153. Gogl Michael
  • Denmark
    154. Hundahl Michael Valgren
  • South Africa
    155. Janse Van Rensburg Reinhardt
  • Norway
    156. Tiller Rasmus
  • Germany
    157. Walscheid Maximilian
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Ineos Grenadiers (WT)

  • Poland
    161. Kwiatkowski Michal
  • Italy
    162. Basso Leonardo
  • Germany
    163. Knees Christian
  • United Kingdom
    164. Lawless Christopher
  • United Kingdom
    165. Hayter Ethan
  • United Kingdom
    166. Rowe Luke
  • United Kingdom
    167. Doull Owain
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • 171.
  • Germany
    172. Arndt Nikias
  • Netherlands
    173. Bol Cees
  • Italy
    174. Dainese Alberto
  • Netherlands
    175. Eekhoff Nils
  • Germany
    176. Kanter Max
  • United Kingdom
    177. Donovan Mark
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • Denmark
    181. Pedersen Mads
  • Luxembourg
    182. Kirsch Alex
  • Ireland
    183. Mullen Ryan
  • United States
    184. Reijnen Kiel
  • Latvia
    185. Skujins Tom
  • Belgium
    186. Stuyven Jasper
  • Belgium
    187. Theuns Edward
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Total Direct Energie (PRT)

  • Netherlands
    191. Terpstra Niki
  • Belgium
    192. (dedicated to Antoine Demoitié)
  • France
    193. Burgaudeau Mathieu
  • France
    194. Petit Adrien
  • France
    195. Soupe Geoffrey
  • France
    196. Turgis Anthony
  • Belgium
    197. Van Gestel Dries
  • Italy
    198. Bonifazio Niccolo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Alpecin - Fenix (PRT)

  • Netherlands
    201. Van Der Poel Mathieu
  • Belgium
    102. Leysen Senne
  • Belgium
    203. Merlier Tim
  • Belgium
    204. Rickaert Jonas
  • Netherlands
    205. Riesebeek Oscar
  • Belgium
    206. Vergaerde Otto
  • Belgium
    207. Vermeersch Gianni
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM (PRT)

  • Belgium
    211. Debusschere Jens
  • Belgium
    212. Backaert Frederik
  • Belgium
    213. De Backer Bert
  • France
    214. Lecroq Jérémy
  • France
    215. Morice Julien
  • Italy
    216. Mozzato Luca
  • Belgium
    217. Van Genechten Jonas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bingoal WB (PRT)

  • Belgium
    221. Taminiaux Lionel
  • Belgium
    222. De Bie Sean
  • Belgium
    223. Castrique Jonas
  • Belgium
    224. Molly Kenny
  • Estonia
    225. Nommela Aksel
  • Belgium
    226. Robeet Ludovic
  • Luxembourg
    227. Wirtgen Tom
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Circus - Wanty Gobert (PRT)

  • Belgium
    231. De Winter Ludwig
  • Belgium
    232. Meurisse Xandro
  • Belgium
    233. Dupont Timothy
  • Italy
    234. Pasqualon Andrea
  • Netherlands
    235. Van Poppel Boy
  • Netherlands
    236. Van Poppel Danny
  • Belgium
    237. Vanspeybrouck Pieter
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport Vlaanderen - Baloise (PRT)

  • Belgium
    241. Beullens Cedric
  • Belgium
    242. Capiot Amaury
  • Belgium
    243. De Wilde Gilles
  • Belgium
    244. Sprengers Thomas
  • Belgium
    245. Van Rooy Kenneth
  • Belgium
    246. Van Poucke Aaron
  • Belgium
    247. Weemaes Sasha
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Op afstand zie je meer!

In functie van de veiligheid en algemene gezondheid tijdens onze Vlaamse najaarswedstrijden vragen we uitzonderlijk om de wedstrijd thuis te volgen. Stem af op een van deze kanalen en mis niets van Gent-Wevelgem in Flanders Fields! 

#FlandrienAtHome