31

Mar

Gent-Wevelgem
In Flanders Fields

Nog
103
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Kwaremont
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Deinze
  • Oost-Vlaanderen
  • Wevelgem
  • Ieper

Nieuws

Deelnemende teams / Participating teams

Belgium
Germany
Spain
France
Lithuania
Latvia
Netherlands
Norway
Poland
Slovakia
Czech Republic
USA
Team Rytger
Andy Schleck Women
Halmstad CK
Cannibal Team
Team Mangertseder
Westland - Noord Holland Mixed Team
Schijndel - Wielerzone- Eemland MixTeam
 Zuid-Holland - Drenthe Mixed Team
Restore Cyling Team
CC Pavé76/APB Devel. Team
Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)
3Balen - Gaverzicht Mixted Team
4 Urbano - Thijs Mixted Team
 Autoglas Wetteren- Pie Optiek Mixed Team

Belgium

  • Belgium
    1. De Langhe Luca
  • Belgium
    2. Malfait Ines
  • Belgium
    3. Popelier Lotte
  • Belgium
    4. Uyttenhove Aiko
  • Belgium
    5. Verdonck Karen
  • Belgium
    6. Vanderstraeten Maaike
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Germany

  • Germany
    7. Bauernfeind Ricarde
  • Germany
    8. Germann Mareike
  • Germany
    9. Hechler Katharina
  • Germany
    10. Klimsa Paulina Maxima
  • Germany
    11. Reissner Lena Charlotte
  • Germany
    12. Zdun Anna-Helene
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Spain

  • Spain
    13. Amondarain Gaztanaga
  • Spain
    14. Esteban Fernandez Car
  • Spain
    15. Gilabert Vilaplana Arian
  • Spain
    16. Lartitegi Ormazabal Am
  • Spain
    17. Nevado Gimeno Ardiana
  • Spain
    18. Trias Jordan Maria
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

France

  • France
    19. Berteau Victoire
  • France
    20. Curinier Léa
  • France
    21. Cushing Victoria
  • France
    22. Da Cruz Laura
  • France
    23. Hinault Maryanne
  • France
    24. Le Net Marie
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lithuania

  • Lithuania
    25. Gedraityte Akville
  • Lithuania
    26. Patinskaite Paulina
  • Lithuania
    27. Pikunaite Aukse
  • Lithuania
    28. Zuperkaite Erika
  • Lithuania
    29. Paltarokaite Zldrune
  • Lithuania
    30. Jurgeleviciute Rugile
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Latvia

  • Latvia
    31. Svarinska Lina
  • Latvia
    32. Jurgena Santa-Sanija
  • Latvia
    33. Kaunecka Sabine
  • Latvia
    34. Grislite Megana
  • Latvia
    35. Kanepeja Enia
  • Latvia
    36. Leitane Daniela
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Netherlands

  • Netherlands
    37. Uneken Lonneke
  • Netherlands
    38. Bijwaard Eva
  • Netherlands
    39. Nooijen Lieke
  • Netherlands
    40. Gerritse Femke
  • Netherlands
    41. Kloese Rose
  • Netherlands
    42. De Bruyn Joan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Norway

  • Norway
    43. Feldmann Pernille Larsen
  • Norway
    44. Olsen Elise marie
  • Norway
    45. Kielland Bjerk Thale Sofi
  • Norway
    46. Lutro Amalie
  • Norway
    47. Midtsveen Nathalie Irene
  • Norway
    48. Mathisen Silje
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Poland

  • Poland
    49. Jaskulska Marta
  • Poland
    50. Kierat Wiktoria
  • Poland
    51. Sredzinska Agata
  • Poland
    52. Polak Wiktoria
  • Poland
    53. Majewska Oliwia
  • Poland
    54. Trzbinska Aleksandra
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovakia

  • Slovakia
    55. Machalkova Petra
  • Slovakia
    56. Hrtankova Julia
  • Slovakia
    57. Debnarova Laura
  • Slovakia
    58. Paulechova Radka
  • Slovakia
    59. Horvathova Hana
  • Slovakia
    60. Lopatkova Silvia
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Czech Republic

  • Czech Republic
    61. Sevcikova Petra
  • Czech Republic
    62. Hajkova Marketa
  • Czech Republic
    63. Janu Kamila
  • Czech Republic
    64. Hermanovska Hana
  • Czech Republic
    65. Jandova Veronika
  • Czech Republic
    66. Vanickova Tereza
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

USA

  • United States
    67. Clouse Katie
  • United States
    68. Doherty Megan
  • United States
    69. Brookshire Isabella
  • United States
    70. Youngwerth Abigail
  • United States
    71.
  • United States
    72.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Rytger

  • Norway
    73. Gjos Martine
  • Sweden
    74. Olausson Wilma
  • Sweden
    75. Borgstrom Julia
  • Denmark
    76. Jensen Mette Egtoft
  • Denmark
    77. Saaybe Mie
  • 78.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Andy Schleck Women

  • Luxembourg
    79. Berton Nina
  • Luxembourg
    80. Maus Laetitia
  • France
    81. Berkane Sarah
  • Ireland
    82. Desmond Orla
  • Belgium
    83. Gielkens Esmée
  • Netherlands
    84. Paumen Jewel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Halmstad CK

  • Sweden
    85. Andersson Caroline
  • Netherlands
    86. Akkermans Lotte
  • Sweden
    87. Stalberg Ellen
  • Sweden
    88. Lutelius Medina
  • Norway
    89. Mohr Mari Hole
  • Norway
    90. Kristiansen Hedda
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cannibal Team

  • Netherlands
    91. Van Der Horst Tamara
  • Ireland
    92. Gillespie Iara
  • Netherlands
    93. Hoog Antink Iris
  • Netherlands
    94. Hoog Antink Dorien
  • Ireland
    95. Gallacher Clodagh
  • 96.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Mangertseder

  • Germany
    97. Ludwig Hannah
  • Germany
    98. Zusann Eva-Maria
  • Germany
    99. Fuchs Valentina
  • Germany
    100. Schneider Anna
  • Germany
    101. Smekal Finja
  • Germany
    102. Stern Friederike
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Westland - Noord Holland Mixed Team

  • Netherlands
    103. Roozemond Sanne
  • Netherlands
    104. Stolze Judith
  • Netherlands
    105. Romers Piene
  • Netherlands
    106. Batenburg Verena
  • Netherlands
    107. Koper Rosan
  • Netherlands
    108. Boogaard Emma
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Schijndel - Wielerzone- Eemland MixTeam

  • Netherlands
    109. Van Bokhoven Julia
  • Netherlands
    110. Limpens Pien
  • Netherlands
    111. Smulders Silke
  • Netherlands
    112. Bredewold Mischa
  • Netherlands
    113. Van Rooijen Anne
  • Netherlands
    114. Grit Ilse
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Zuid-Holland - Drenthe Mixed Team

  • Netherlands
    115. Lagendijk Marise
  • Netherlands
    116. Korevaar Thirza
  • Netherlands
    117. Van Weereld Lieke
  • Netherlands
    118. Van Der Duin Maike
  • Netherlands
    119. Schoonewille Yvet
  • Netherlands
    120. De Jonge Sanne
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Restore Cyling Team

  • Netherlands
    121. Gieskens Gaby
  • Netherlands
    122. Vollering Nene
  • Netherlands
    123. Schutten Pam
  • Netherlands
    124. Eickhof Juliet
  • Netherlands
    125. Van Dijke Demi
  • 126.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CC Pavé76/APB Devel. Team

  • Netherlands
    127. Ammerlaan Rozemarijn
  • Netherlands
    128. Hoolwerf Cathalijne
  • Netherlands
    129. Knaven Britt
  • Netherlands
    130. Swinkels Sylvie
  • Netherlands
    131. Verhoeff Ingritt
  • Netherlands
    132. Van Der Wolf Rosalie
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)

  • Belgium
    133. Bossuyt Shari
  • Belgium
    134. Lenaers Jade
  • Belgium
    135. Renders Luna
  • Belgium
    136. Vromanne Justine
  • Belgium
    137. Van Assche Nele
  • Belgium
    138. Jansen Noa
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

3Balen - Gaverzicht Mixted Team

  • Belgium
    139. Scavone Dina
  • Belgium
    140. Aernouts Amber
  • Belgium
    141. Duym Farah
  • Belgium
    142. Biebau Axelle
  • Belgium
    143. Van Win Sine
  • Belgium
    144. Vanwalleghem Kyenta
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

4 Urbano - Thijs Mixted Team

  • Belgium
    145. Vansteenkiste Anthea
  • Belgium
    146. Lameire Louise
  • Belgium
    147. Vandecaeye Fleur
  • Belgium
    148. Michielsen-Stevens Laura
  • Belgium
    149. Kesteleyn Febe
  • Belgium
    150. Osselaer Femke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Autoglas Wetteren- Pie Optiek Mixed Team

  • Belgium
    151. Van Steenwinkel Ella
  • Belgium
    152. Verbeek Britt
  • Belgium
    153. Swinnen Amy
  • Belgium
    154. Delestrait Camille
  • Belgium
    155. Van De Velde Florelien
  • Belgium
    156. Feytens Ellen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Podium 2017

  • United Kingdom
    1. Pfeiffer Georgi
  • Netherlands
    2. Amber Van der Hulst
  • Netherlands
    3. Lorena Wiebes
  • Denmark
    4. Emma Norsgaard
  • Netherlands
    5. Lonneke Uneken
  • Netherlands
    6. Anne De Ruiter
  • Italy
    7. Chiara Consonni
  • France
    8. Victoire Berteau
  • Netherlands
    9. Cathalijne Hoolwerf
  • Italy
    10. Vittoria Guazzini

Recordhouders

  • Greece
    Lorem Ipsum
Bekijk de geschiedenis

Rij zelf je klassiekers

In 2018 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!