31

Mar

Gent-Wevelgem
In Flanders Fields

Nog
103
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Kwaremont
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Deinze
  • Oost-Vlaanderen
  • Wevelgem
  • Ieper

Nieuws

Deelnemende teams / Participating teams

Great Britain
Denmark
Belgium
Netherlands
Austria
Estonia
Finland
France
Germany
Ireland
Italy
Japan
Kazakhstan
Lithuania
Luxemburg
New Zealand
Norway
Russian Federation
Poland
Slovenia
Spain
USA
Sweden
Switzerland
West-Vlaanderen

Great Britain

  • United Kingdom
    1. Walls Matthew
  • United Kingdom
    2. Hartley Adam
  • United Kingdom
    3. Stewart Jake
  • United Kingdom
    4. Nally Joseph
  • United Kingdom
    5. Wright Fred
  • United Kingdom
    6. Cullaigh Gabriel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Denmark

  • Denmark
    7. Egholm Jakob
  • Denmark
    8. Stokbro Nielsen Andreas
  • Denmark
    9. Jorgensen Matthias Norsga
  • Denmark
    10. Kron Andreas Frolich
  • Denmark
    11. Honoré Mikkel Frolich
  • Denmark
    12. Wallin Rasmus Bogh
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Belgium

  • Belgium
    13. Beullens Cedric
  • Belgium
    14. De Decker Alfdan
  • Belgium
    15. Philipsen Jasper
  • Belgium
    16. Weemaes Sasha
  • Belgium
    17. Thijssen Gerben
  • Belgium
    18. Van Moer Brent
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Netherlands

  • Netherlands
    19. Eekhoff Nils
  • Netherlands
    20. Kooistra Marten
  • Netherlands
    21. Schelling Ide
  • Netherlands
    22. Zijlaard Maikel
  • Netherlands
    23. Hoole Daan
  • Netherlands
    24. Blummel Robin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Austria

  • Austria
    25. Ritzinger Felix
  • Austria
    26. Friedrich Marco
  • Austria
    27. Gall Felix
  • Austria
    28. Kopfauf Markus
  • Austria
    29. Neuhauser Marcel
  • Austria
    30. Wildauer Markus
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Estonia

  • Estonia
    31. Sankmann Joosep
  • Estonia
    32. Johanson Kristjan
  • Estonia
    33. Vendelin Karl-Arnold
  • Estonia
    34. Kiskonen Slim
  • Estonia
    35. Lauk Karl Patrick
  • Estonia
    36. Vahtra Norman
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Finland

  • Finland
    37. Uusiperhe Jesse
  • Finland
    38. Niemi Marco-Tapio
  • Finland
    39. Halme Sasu
  • Finland
    40.
  • Finland
    41.
  • Finland
    42. Vaino Roope
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

France

  • France
    43. Barbier Pierre
  • France
    44. Brunel Alexys
  • France
    45. Burgaudeau Mathieu
  • France
    46. Guglielmi Simon
  • France
    47. Idjouadiene Pierre
  • France
    48. Riou Adrian
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Germany

  • Germany
    49. Kanter Max
  • Germany
    50. Märkl Niklas
  • Germany
    51. Rutsch Jonas
  • Germany
    52. Henn Luca
  • Germany
    53. Schinnagel Johannes
  • Germany
    54. Zimmerman, Georg
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Ireland

  • Ireland
    55. Teggart Matthew
  • Ireland
    56. Trulock Dermot
  • Ireland
    57. Feeley Daire
  • Ireland
    58. O'Mahony Daragh
  • Ireland
    59. Stenson Adam
  • Ireland
    60. McDunphy Conn
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Italy

  • Italy
    61. Bais Mattia
  • Italy
    62. Marchetti Moreno
  • Italy
    63. Affini Edoardo
  • Italy
    64. Lonardi Giovanni
  • Italy
    65. Fiaschi Tommaso
  • Italy
    66. Ferri Gregorio
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Japan

  • Japan
    67. Yamamoto Masaki
  • Japan
    68. Shigami Masahiro
  • Japan
    69. Watanabe Ayumu
  • Japan
    70. Sato Ken
  • Japan
    71. Nakagawa Ken
  • Japan
    72. Kakizaki Eugene
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Kazakhstan

  • Kazakhstan
    73. Natarov Yuriy
  • Kazakhstan
    74. Chzhan Igor
  • Kazakhstan
    75. Marukhin Danill
  • Kazakhstan
    76. Pronskiy Vadim
  • Kazakhstan
    77. Shtein Gregory
  • Kazakhstan
    78. Ulysbayev Dinmukhammed
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lithuania

  • Lithuania
    79. Lasinis Venantas
  • Lithuania
    80. Gembeckas Tomas
  • Lithuania
    81. Adomaitis Rojus
  • Lithuania
    82. Beniusis Justas
  • Lithuania
    83. Vaitaitis Kestutis
  • Lithuania
    84. Zubrickas Romas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Luxemburg

  • Luxembourg
    85. Geniets Kévin
  • Luxembourg
    86. Ries Michel
  • Luxembourg
    87. Leyder Pit
  • Luxembourg
    88. Petelin Jan
  • Luxembourg
    89. Wirtgen Luc
  • Luxembourg
    90. Heiderscheid Colin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

New Zealand

  • New Zealand
    91. Fouche James
  • New Zealand
    92. Fitzwater Matias
  • New Zealand
    93. Carter Thomas
  • New Zealand
    94. Jones Ollie
  • New Zealand
    95. Mobberley Sam
  • New Zealand
    96. Reddish Nicholas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Norway

  • Norway
    97. Waersted Syver
  • Norway
    98. Rudland Hans Kristian
  • Norway
    99. Saugstad Lars
  • Norway
    100. Sleen Torjus
  • Norway
    101. Tiller Rasmus Fossum
  • Norway
    102. Aalrust HakonLunder
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Russian Federation

  • Russia
    103. Razumov Nikita
  • Russia
    104. Kulikovski Aleksandr
  • Russia
    105. Fatkulinn Valerii
  • Russia
    106. Markov Dmitri
  • Russia
    107. Kuriyanov Stepan
  • Russia
    108. Rikunov Petr
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Poland

  • Poland
    109. Slawek Damian
  • Poland
    110. Maciejuk Filip
  • Poland
    111. Banaszek Norbert
  • Poland
    112. Malecki Kamil
  • Poland
    113. Sowinski Artur
  • Poland
    114. Tracz Szymon
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovenia

  • Slovenia
    115. Pogacar Tadej
  • Slovenia
    116. Primozic Jaka
  • Slovenia
    117. Jerman Ziga
  • Slovenia
    118. Bozic Jon
  • Slovenia
    119. Penko Izidor
  • Slovenia
    120. Horvat Ziga
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Spain

  • Spain
    121. Alonso Flores Mikel
  • Spain
    122. Buades Ferriol Marc
  • Spain
    123. Canton Serrano Isaac
  • Spain
    124. Azparren Xabier
  • Spain
    125. Errazkin Perez Xuban
  • Spain
    126. Galvan Francis
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

USA

  • United States
    127. Garrison Ian
  • United States
    128. Bennett Sean
  • United States
    129. Brown Jonathan
  • United States
    130. Davis Cole
  • United States
    131. Hernandez Michael
  • United States
    132. Jorgenson Matteo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sweden

  • Sweden
    133. Anderberg Hampus
  • Sweden
    134. Sandersson Erik
  • Sweden
    135. Eriksson Lucas
  • Sweden
    136. Eriksson Jacob
  • Sweden
    137. Bergstrom Erik
  • Sweden
    138. Andersson Vincent
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Switzerland

  • Switzerland
    139. Müller Patrick
  • Switzerland
    140. Müller Reto
  • Switzerland
    141. Hirschi Marc
  • Switzerland
    142. Mäder Gino
  • Switzerland
    143. Bissegger Stefan
  • Switzerland
    144. Froidevaux Robin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

West-Vlaanderen

  • Belgium
    145. De Poorter Maxime
  • Belgium
    146. Verhulst Lothar
  • Belgium
    147. Dewulf Stan
  • Belgium
    148. Deprez Tuur
  • Belgium
    149. Stockman Abram
  • Belgium
    150. Carpentier Jari
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Podium 2016

  • Slovakia
    1. Peter Sagan
  • Belgium
    2. Sep Vanmarcke
  • Russia
    3. Viacheslav Kuznetsov
  • Switzerland
    4. Fabian Cancellara
  • France
    5. Arnaud Demare
  • Colombia
    6. Fernando Gaviria Rendon
  • Belgium
    7. Jurgen Roelandts
  • Italy
    8. Jacopo Guarnieri
  • Belgium
    9. Greg Van Avermaet

Recordhouders

  • Belgium
    Robert Van Eenaeme
  • Belgium
    Rik Van Looy
  • Belgium
    Eddy Merckx
  • Italy
    Mario Cipollini
  • Belgium
    Tom Boonen
Bekijk de geschiedenis

Rij zelf je klassiekers

In 2018 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!