26

Mar

Gent-Wevelgem - In Flanders Fields

  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Kwaremont
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Deinze
  • Oost-Vlaanderen
  • Wevelgem
  • Ieper
  • Volvo Dhondt
  • Sporza
  • Coca Cola
  • River Woods
  • Herva
  • Shimano
  • VAB
  • Doltcini

Deelnemende teams

France
Belgium
Denmark
Finland
Germany
UK U19
Ireland U19
Ireland U19
Italy U19
Latvia
Luxemburg U19
Netherlands
Norway
Poland
Russian Federation
Slovakia
Slovenia
Sweden
Antwerpen
Vlaams-Brabant
Wallonie
West-Vlaanderen
South-East
Hautes-De-France

France

  • France
    1. Aze, Alex
  • France
    2. Huens, Rémi
  • France
    3. Louvel, Matis
  • France
    4. Macron, Anthony
  • France
    5. Nonnez, Théo
  • France
    6. Theot, Killian
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Belgium

  • Belgium
    7. Braet, Vito
  • Belgium
    8. Grignard, Sébastien
  • Belgium
    9. Ponsaerts, Thibaut
  • Belgium
    10. Van Wilder, Ilan
  • Belgium
    11. Vanhoof, Ward
  • Belgium
    12. Vercamst, Wesley
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Denmark

  • Denmark
    13. Langballe, Johan
  • Denmark
    14. Larsen, Mathias
  • Denmark
    15. Sander Hansen, Marcus
  • Denmark
    16. Frederiksen, Oliver
  • Denmark
    17. Wacker, Ludvig Anton
  • Denmark
    18. Kaimer Eriksen, Kristian
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Finland

  • Finland
    19. Juntunen, Anttti-Jussi
  • Finland
    20. Taskinen, Julius
  • Finland
    21. Kolehmainen, Otto Pyry Pet
  • Finland
    22. Koistinen, Veli-Matti
  • Finland
    23. Lahti, Sampo
  • Finland
    24. Bergman, Robin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Germany

  • Germany
    25. Märkl, Niklas
  • Germany
    26. Knolle, Jon
  • Germany
    27. Hodapp, Johannes
  • Germany
    28. Münstermann, Per Christi
  • Germany
    29. Heinschke, Leon
  • Germany
    30. Hollmann, Juri
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UK U19

  • United Kingdom
    31. Pidcock, Thomas
  • United Kingdom
    32. Wright, Fred
  • United Kingdom
    33. Nally, Joseph
  • United Kingdom
    34. Tidball, William
  • United Kingdom
    35. Calvert, Charley
  • United Kingdom
    36. Vernon, Ethan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Ireland U19

  • Ireland
    37. Doherty, Aaron
  • Ireland
    38. Barnes, Harvey
  • Ireland
    39. Smith, Luke
  • Ireland
    40. Walsh, Ben
  • Ireland
    41. Ward, Adam
  • Ireland
    42. Murphy, Jb
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Italy U19

  • Italy
    43. Bagioli, Andrea
  • Italy
    44. Carpene, Samuele
  • Italy
    45. Ferrari, Davide
  • Italy
    46. Gazzoli, Michele
  • Italy
    47. Innocenti, Andrea
  • Italy
    48. Zana, Filippo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Latvia

  • Latvia
    49. Ansons, Kristers
  • Latvia
    50. Pelcers, Kristaps
  • Latvia
    51. Rendors, Arvis
  • Latvia
    52. Logins, Aleks Janis
  • Latvia
    53. Sauja, Richard Roberts
  • Latvia
    54. Rozenfelds, Adams Veins
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Luxemburg U19

  • Luxembourg
    55. Parrotta, Tristan
  • Luxembourg
    56. Kluckers, Arthur
  • Luxembourg
    57. Pries, Cédric
  • Luxembourg
    58. Kess, Nicolas
  • Luxembourg
    59. Kockelmann, Raphaël
  • Luxembourg
    60. Leyder, Misch
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Netherlands

  • Netherlands
    61. Hoppezak, Vincent
  • Netherlands
    62. Daemen, Stijn
  • Netherlands
    63. De Jong, Timo
  • Netherlands
    64. Naberman, Tim
  • Netherlands
    65. Zijlaard, Maikel
  • Netherlands
    66. Hoole, Daan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Norway

  • Norway
    67. Leknessund, Andreas
  • Norway
    68. Andersen, Idar
  • Norway
    69. Hvideberg, Jonas Iversby
  • Norway
    70. Pedersen, Einar Liseth
  • Norway
    71. Heggo, Andre
  • Norway
    72. Aasheim, Ludvig Fischer
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Poland

  • Poland
    73. Walkowiak, Kacper
  • Poland
    74. Richter, Wiktor
  • Poland
    75. Wawrzyniak, Karol
  • Poland
    76. Maciejuk, Filip
  • Poland
    77. Papierski, Damian
  • Poland
    78. Konieczny, Mikolaj
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Russian Federation

  • Russia
    79. Barushko, Sergei
  • Russia
    80. Nekrasov, Konstantin
  • Russia
    81. Popov, Anton
  • Russia
    82. Stepanov, Vladislav
  • Russia
    83. Sherstnev, Timofei
  • Russia
    84. Martynov, Nikita
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovakia

  • Slovakia
    85. Stocek, Matus
  • Slovakia
    86. Meriac, Tomas
  • Slovakia
    87. Podolak, Patrik
  • Slovakia
    88. Michalicka, Stefan
  • Slovakia
    89. Blasko, Matej
  • Slovakia
    90. Foltan, Adam
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovenia

  • Slovenia
    91. Cemazar, Nik
  • Slovenia
    92. Jarc Aljaz
  • Slovenia
    93. Omrzel, Aljaz
  • Slovenia
    94. Skok, Anze
  • Slovenia
    95. Sagadin, Luka
  • Slovenia
    96. Ostervuh, Jan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sweden

  • Sweden
    97. Kvist, Linus
  • Sweden
    98. Eriksson, Jacob
  • Sweden
    99. Lord, Samuel
  • Sweden
    100. Bergström, Frisk
  • Sweden
    101. Andersson, Andreas
  • Sweden
    102. Wall, Christoffer
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Antwerpen

  • Belgium
    109. Bomboi, Davide
  • Belgium
    110. Bresseleers, Jonas
  • Belgium
    111. Hillen, Michiel
  • Belgium
    112. Jacobs, Levi
  • Belgium
    113. Van De Paar, Jarne
  • Belgium
    114. Verheyen, Maarten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Vlaams-Brabant

  • Belgium
    115. Kaesemans, Jasper
  • Belgium
    116. Marit, Arne
  • Belgium
    117. Platteeuw, Robbe
  • Belgium
    118. Van Eeckhout, Len
  • Belgium
    119. Van Tricht, Stan
  • Belgium
    120. Verbist, Alexander
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wallonie

  • Belgium
    121. Frehen, Jeremy
  • Belgium
    122. Dopchie, Felix
  • Belgium
    123. Paquot, Tom
  • Belgium
    124. De Lie, Axel
  • Belgium
    125. Verslype, Theo
  • Belgium
    126. Radoux, Robin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

West-Vlaanderen

  • Belgium
    127. Loeys, Jarne
  • Belgium
    128. Lussen, Greg
  • Belgium
    129. Vansteelandt, Thomas
  • Belgium
    130. Dochy, Thibaut
  • Belgium
    131. Stockx, Aaron
  • Belgium
    132. Vandenabeele, Henri
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

South-East

  • United Kingdom
    133. Vaughan, Jacob
  • United Kingdom
    134. Robinson, Oliver
  • United Kingdom
    135. Rose-Davies, Louis
  • United Kingdom
    136. Brown, Jim
  • United Kingdom
    137. Stewart, Jake
  • United Kingdom
    138. Britton, Rhys
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Hautes-De-France

  • France
    231. Eloy, Maxime
  • France
    232. Dufau, Axel
  • France
    233. Gourguechon, Baptist
  • France
    234. Bachery, Julien
  • France
    235. Huyet, Baptiste
  • France
    236. Pinson, Damien
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Podium 2016

  • Slovakia
    1. Peter Sagan
  • Belgium
    2. Sep Vanmarcke
  • Russia
    3. Viacheslav Kuznetsov
  • Switzerland
    4. Fabian Cancellara
  • France
    5. Arnaud Demare
  • Colombia
    6. Fernando Gaviria Rendon
  • Belgium
    7. Jurgen Roelandts
  • Italy
    8. Jacopo Guarnieri
  • Belgium
    9. Greg Van Avermaet

Recordhouders

  • Belgium
    Robert Van Eenaeme
  • Belgium
    Rik Van Looy
  • Belgium
    Eddy Merckx
  • Italy
    Mario Cipollini
  • Belgium
    Tom Boonen
Bekijk de geschiedenis

Rij zelf je klassiekers

In 2018 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!