26

Mar

Gent-Wevelgem
In Flanders Fields

  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Kwaremont
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Deinze
  • Oost-Vlaanderen
  • Wevelgem
  • Ieper

Nieuws

Deelnemende teams / Participating teams

Denmark
Belgium
Germany
Estonia
Finland
France
Great Britain
Ireland
Israël
Italy
Latvia
Luxemburg
Netherlands
Norway
Poland
Russia
Slovakia
Slovenia
Spain
USA
Sweden
Switzerland
West-Vlaanderen
Team Wallonie
Hautes-De-France

Denmark

  • Denmark
    1. Frederiksen Oliver Wulff
  • Denmark
    2. Malmberg Matias Gunnar
  • Denmark
    3. Fuhrmann Des
  • Denmark
    4. Hertz Benjamin
  • Denmark
    5. Sander Hansen Marcus
  • Denmark
    6. Levy William Blume
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Belgium

  • Belgium
    7. Braet Vino
  • Belgium
    8. Evenepoel Remco
  • Belgium
    9. Ponsaerts Thibaut
  • Belgium
    10. Vandenbulcke Alex
  • Belgium
    11. Van Wilder Ilan
  • Belgium
    12. Vervloesem Xandres
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Germany

  • Germany
    13. Benz Pirmin
  • Germany
    14. Engelhardt Felix
  • Germany
    15. Gessner Jakob
  • Germany
    16. Heiduk Kim Alexander
  • Germany
    17. Mayrhofer Marius
  • Germany
    18. Weispfennig Nils
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Estonia

  • Estonia
    19. Pajur Markus
  • Estonia
    20. Ärm Reit
  • Estonia
    21. Mirzojev Artjom
  • Estonia
    22. Livintsev Anton
  • Estonia
    23. Treimuth Henri
  • Estonia
    24. Vool Toomas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Finland

  • Finland
    25. Kolehmainen Otto Pyry Pet
  • Finland
    26. Heikkila Niko
  • Finland
    27. Bergman Robin
  • Finland
    28. Sillankorva Jaakko
  • Finland
    29. Jern Linus
  • Finland
    30. Mielikainen Otto
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

France

  • France
    31. Barre Louis
  • France
    32. Guernalec Victor
  • France
    33. Vandepitte Nathan
  • France
    34. Pierre Eliott
  • France
    35. Page Hugo
  • France
    36. Retailleau Valentin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Great Britain

  • United Kingdom
    37. Tidball William
  • United Kingdom
    38. Brown Jim
  • United Kingdom
    39. Calvert Charley
  • United Kingdom
    40. Rushby Max
  • United Kingdom
    41. Bridges Zach
  • United Kingdom
    42. Askey Lewis
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Ireland

  • Ireland
    43. Curley Liam
  • Ireland
    44. Doherty Aaron
  • Ireland
    45. Doogan Patrick J.
  • Ireland
    46. Doyle Eathir
  • Ireland
    47. Flannagan Breandan
  • Ireland
    48. Ward Adam
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Israël

  • Israel
    49. Rubinstein Roy
  • Israel
    50. Lahav Omer
  • Israel
    51. Kogut Oded
  • Israel
    52. Tene Rotem
  • Israel
    53.
  • Israel
    54. Olkha Daniel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Italy

  • Italy
    55. Manfredi Samuele
  • Italy
    56. Boscaro Davide
  • Italy
    57. Gobbo Davide
  • Italy
    58. Nencini Tommaso
  • Italy
    59. Piccolo Andrea
  • Italy
    60. Frigo Marco
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Latvia

  • Latvia
    61. Kazis Daniels
  • Latvia
    62. Rubenis Pauls
  • Latvia
    63. Siltumens Kristaps
  • Latvia
    64. Razinskis Janis
  • Latvia
    65. Rendors Arvis
  • Latvia
    66. Krasts Alekss
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Luxemburg

  • Luxembourg
    67. Bettendorf Loïc
  • Luxembourg
    68. Kluckers Artur
  • Luxembourg
    69. Pries Cédric
  • Luxembourg
    70. Kess Nicolas
  • Luxembourg
    71. Kirsch Gilles
  • Luxembourg
    72. Wagner Jordi
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Netherlands

  • Netherlands
    73. Van Belle Bas
  • Netherlands
    74. Buitendijk Ruben
  • Netherlands
    75. Broex Victor
  • Netherlands
    76. Van Veendendaal Hidde
  • Netherlands
    77. Leijnse Enzo
  • Netherlands
    78. Kroonen Max
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Norway

  • Norway
    79. Aasheim Ludvig Fischer
  • Norway
    80. Waerenskjold Soren
  • Norway
    81. Arnes Daniel
  • Norway
    82. Grasvold Dennis
  • Norway
    83. Korsnes Marcus
  • Norway
    84. Holter Adne
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Poland

  • Poland
    85. Richter Wiktor
  • Poland
    86. Galka Michal
  • Poland
    87. Walkowiak Kacper
  • Poland
    88. Papierski Damian
  • Poland
    89. Prokopyszyn Filip
  • Poland
    90. Poltorak Kacper
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Russia

  • Russia
    91. Barsov Aleksandr
  • Russia
    92. Bersenev Nikita
  • Russia
    93. Gonov Lev
  • Russia
    94. Polozow Wiacheslav
  • Russia
    95. Poludenko Evgenii
  • Russia
    96. Syritsa Gleb
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovakia

  • Slovakia
    97. Blasko Matej
  • Slovakia
    98. Meriac Tomas
  • Slovakia
    99. Zelina Andrej
  • Slovakia
    100. Comar Richard
  • Slovakia
    101. Foltana Adam
  • Slovakia
    102. Gajdula Marek
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovenia

  • Slovenia
    103. Cadez David
  • Slovenia
    104. Hozjan Marko
  • Slovenia
    105. Omrzel Aljaz
  • Slovenia
    106. Murn Bastian
  • Slovenia
    107.
  • Slovenia
    108. Rataj Zan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Spain

  • Spain
    109. Lopez Moncho Miguel
  • Spain
    110. Martin Gutierrez Alex
  • Spain
    111. Rodriguez Cano Carlos
  • Spain
    112. Cobo Cayon Ivan
  • Spain
    113. Murguialday Elorza Jok
  • Spain
    114. Trueba Cagiga Sergio
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

USA

  • United States
    115. Jastrab Ryan
  • United States
    116. Bryant Isaac
  • United States
    117. Lamperti Gianni
  • United States
    118. Flanagan Liam
  • United States
    119. Simmons Quinn
  • United States
    120. Jenkins Nolan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sweden

  • Sweden
    121. Palm Oskar
  • Sweden
    122. Moureau Axel
  • Sweden
    123. Dahlblom Anton
  • Sweden
    124. Lindgren Emil
  • Sweden
    125. Klyver Hjalmar
  • Sweden
    126. Wallinder Wincent
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Switzerland

  • Switzerland
    127. Bögli Jonathan
  • Switzerland
    128. Eggenberg Ruben
  • Switzerland
    129. Ender Robin
  • Switzerland
    130. De Lisi Nicolo
  • Switzerland
    131. Imboden Simon
  • Switzerland
    132. Maret Alexis
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

West-Vlaanderen

  • Belgium
    133. Saver Kasper
  • Belgium
    134. Verbeeck Calvin
  • Belgium
    135. Nuytten Michiel
  • Belgium
    136. Vandenborre Mathias
  • Belgium
    137. Stockx Aaron
  • Belgium
    138. Cappan Lennert
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Wallonie

  • Belgium
    139. Fontaine Emerson
  • Belgium
    140. Gaspard Julien
  • Belgium
    141. Vincent Johan
  • Belgium
    142. Deribreux Achille
  • Belgium
    143. Dethy Matthis
  • Belgium
    144. Vandenabeele Henri
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Hautes-De-France

  • France
    145. Huens Axel
  • France
    146. Bachery Julien
  • France
    147. Huyet Baptiste
  • France
    148. Nardot Benjamin
  • France
    149. Labbe Benjamin
  • France
    150. Huck Léandre
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Podium 2016

  • Slovakia
    1. Peter Sagan
  • Belgium
    2. Sep Vanmarcke
  • Russia
    3. Viacheslav Kuznetsov
  • Switzerland
    4. Fabian Cancellara
  • France
    5. Arnaud Demare
  • Colombia
    6. Fernando Gaviria Rendon
  • Belgium
    7. Jurgen Roelandts
  • Italy
    8. Jacopo Guarnieri
  • Belgium
    9. Greg Van Avermaet

Recordhouders

  • Belgium
    Robert Van Eenaeme
  • Belgium
    Rik Van Looy
  • Belgium
    Eddy Merckx
  • Italy
    Mario Cipollini
  • Belgium
    Tom Boonen
Bekijk de geschiedenis

Rij zelf je klassiekers

In 2018 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!