25

Mar

Gent-Wevelgem - In Flanders Fields

Nog
159
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Kwaremont
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Deinze
  • Oost-Vlaanderen
  • Wevelgem
  • Ieper
  • Volvo Dhondt
  • Sporza
  • Coca Cola
  • River Woods
  • Herva
  • Shimano
  • Rodania
  • VAB
  • Doltcini
  • 6d Sports Nutrition

Nieuws

Podium 2017

  • Belgium
    1. Greg Van Avermaet
  • Belgium
    2. Jens Keukeleire
  • Slovakia
    3. Peter Sagan
  • Netherlands
    4. Niki Terpstra
  • Germany
    5. John Degenkolb
  • Belgium
    6. Tom Boonen
  • Belgium
    7. Jens Debusschere
  • Australia
    8. Michael Matthews
  • Colombia
    9. Fernando Gaviria Rendon

Recordhouders

  • Belgium
    Robert Van Eenaeme
  • Belgium
    Rik Van Looy
  • Belgium
    Eddy Merckx
  • Italy
    Mario Cipollini
  • Belgium
    Tom Boonen
Bekijk de geschiedenis

Deelnemende teams

Bora - Hansgrohe (WT)
Quick - Step Floors (WT)
Lotto Soudal (WT)
BMC Racing Team (WT)
AG2R - La mondiale (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain - Merida (WT)
Cannondale Drapac Professional Cycling Team (WT)
FDJ (WT)
Movistar Team (WT)
Orica - Scott (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Katusha - Alpecin (WT)
Team Lotto NL - Jumbo (WT)
Team Sky (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
UAE ABU Dhabi (WT)
SPORT VLAANDEREN - BALOISE (PCT)
WANTY - GROUPE GOBERT (PCT)
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN (PCT)
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (PCT)
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT (PCT)
ISRAEL CYCLING ACADEMY (PCT)
Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)

Bora - Hansgrohe (WT)

  • Slovakia
    1. Sagan Peter
  • Ireland
    2. Bennett Sam
  • Poland
    3. Bodnar Maciej
  • Germany
    4. Burghardt Marcus
  • Slovakia
    5. Kolar Michal
  • Slovakia
    6. Sagan Juraj
  • Latvia
    7. Saramotins Aleksejs
  • Germany
    8. Schillinger Andreas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Quick - Step Floors (WT)

  • Belgium
    11. Boonen Tom
  • Belgium
    12. Keisse Iljo
  • Belgium
    13. Lampaert, Yves
  • Colombia
    14. Gaviria Fernando
  • Belarus
    15. Vermote, Julien
  • Czech Republic
    16. Stybar, Zdenek
  • Netherlands
    17. Terpstra Niki
  • Italy
    18. Trentin Mateo

Lotto Soudal (WT)

  • Belgium
    21. Debusschere Jens
  • Belgium
    22. Roelandts Jurgen
  • Belgium
    23. Maes, Nikolas
  • Belgium
    24. Frison Frederik
  • Netherlands
    25. Hofland Moreno
  • Belgium
    26. Wallays, Jelle
  • Denmark
    27. Bak Lars Ytting
  • Germany
    28. Sieberg Marcel

BMC Racing Team (WT)

  • Belgium
    31. Van Avermaet Greg
  • Switzerland
    32. Dillier Silvan
  • Italy
    33. Oss Daniël
  • Italy
    34. Quinziato Manuel
  • Belgium
    35. Teuns, Dylan
  • Switzerland
    36. Küng Stefan
  • Spain
    37. Ventoso Alberdi Francisco José
  • Belgium
    38. Vliegen Loic

AG2R - La mondiale (WT)

  • Belgium
    41. Naesen Oliver
  • Belgium
    42. Vandenbergh Stijn
  • Germany
    43. Denz Nico
  • France
    44. Barbier, Rudy
  • France
    45. Gougeard Alexis
  • Canada
    46. Houle Hugo
  • France
    47. Duval, Julien
  • Latvia
    48. Bagdonas Gediminas

Astana Pro Team (WT)

  • Denmark
    51. Breschel Matti
  • Belgium
    52. De Vreese Laurens
  • Italy
    53. Gatto Oscar
  • Ukraine
    54. Grivko Andriy
  • Kazakhstan
    55. Gruzdev Dmitriy
  • Kazakhstan
    56. Lutsenko Alexey
  • Kazakhstan
    57. Tleubayev Ruslan
  • Denmark
    58. Valgren Andersen Michael

Bahrain - Merida (WT)

  • Japan
    61. Feng, Chun Kai
  • Italy
    62. Bonifazio Niccolo
  • Slovenia
    63. Bozic Borut
  • Italy
    64. Colbrelli Sonny
  • Spain
    65. Garcia Cortina, Ivan
  • Spain
    66. Insausti Irastorza Ion Ander
  • Slovenia
    67. Per David
  • Slovenia
    68. Pibernik Luka

Cannondale Drapac Professional Cycling Team (WT)

  • Italy
    71. Bettiol, Alberto
  • Belgium
    72. Van Asbroeck Tom
  • Slovenia
    73. Koren, Kristijan
  • New Zealand
    74. Scully Thomas
  • Netherlands
    75. Langeveld Sebastian
  • Netherlands
    76. Van Baarle Dylan
  • Ireland
    77. Mullen, Ryan
  • Netherlands
    78. Wippert Wouter

FDJ (WT)

  • France
    81. Demare Arnaud
  • France
    82. Delage Mickael
  • Italy
    83. Guarnieri Jacopo
  • Lithuania
    84. Konovalovas Ignatas
  • France
    85. Manzin, Lorrenzo
  • France
    86. Ladagnous Matthieu
  • France
    87. Le Gac Olivier
  • France
    88. Sarreau Marc

Movistar Team (WT)

  • Spain
    91. Arcas Peaa Jorge
  • Spain
    92. Barbero Cuesta Carlos
  • Portugal
    93. Matos Nuno
  • Colombia
    94. Betancur Gomez, Carlos
  • Spain
    95. Carretero Millan, Hector
  • Italy
    96. Bennati Daniele
  • Spain
    97. Pedrero Lopez, Antonio
  • Germany
    98. Sütterlin Jasha

Orica - Scott (WT)

  • Belgium
    101. Keukeleire Jens
  • Australia
    102. Hayman Mathew
  • Australia
    103. Ewan Caleb
  • Denmark
    104. Juul Jensen Christopher
  • Australia
    105. Docker Mitchell
  • Germany
    106. Kluge Roger
  • Slovenia
    107. Mezgec Luka
  • Denmark
    108. Nielsen Magnus Cort

Team Dimension Data (WT)

  • Norway
    111. Boasson Hagen Edvald
  • Algeria
    112. Reguigui, Youcef
  • United Kingdom
    113. Dougall Nicolas
  • Austria
    114. Eisel Bernhard
  • United States
    115. Farrar Tyler
  • Australia
    116. Renshaw, Marc
  • South Africa
    117. Thomson Jay Robert
  • United Kingdom
    118. Thwaites Scott

Team Katusha - Alpecin (WT)

  • Norway
    121. Kristoff, Alexander
  • Belgium
    122. Planckaert Baptiste
  • Germany
    123. Martin Tony
  • Russia
    124. Kuznetsov Viacheslav
  • Austria
    125. Haller Marco
  • Denmark
    126. Morkov Michael
  • Norway
    127. Bystrøm Sven Erik
  • Germany
    128. Zabel Rick

Team Lotto NL - Jumbo (WT)

  • Netherlands
    131. Boom Lars
  • Belgium
    132. Van Hoecke, Gijs
  • Netherlands
    133. Groenewegen Dylan
  • Norway
    134. Jansen, Amund Grondahl
  • Netherlands
    135. Tankink Bram
  • Netherlands
    136. Van Emden Jos
  • Germany
    137. Wagner Robert
  • Netherlands
    138. Leezer, Thomas

Team Sky (WT)

  • United Kingdom
    141. Rowe Luke
  • United Kingdom
    142. Stannard Ian
  • United Kingdom
    143. Doull Owain
  • Germany
    144. Knees Christian
  • Italy
    145. Moscon Gianni
  • United Kingdom
    146. Dibben Jonathan
  • Netherlands
    147. Van Poppel Danny
  • Poland
    148. Wisniowski Lukasz

Team Sunweb (WT)

  • Belgium
    151. De Backer Bert
  • Belgium
    152. Waeytens Zico
  • Netherlands
    153. Curvers Roy
  • Denmark
    154. Andersen Søren Kragh
  • Australia
    155. Matthews Michael
  • Netherlands
    156. Sinkeldam Ramon
  • Netherlands
    157. Teunissen Mike
  • Germany
    158. Arndt Nikias

Trek - Segafredo (WT)

  • Belgium
    161. Stuyven Jasper
  • Belgium
    162. Theuns Edward
  • Netherlands
    163. Van Poppel Boy
  • United States
    164. Reijnen, Kiel
  • Italy
    165. Felline Fabio
  • Switzerland
    166. Rast Gregory
  • Germany
    167. Degenkolb John
  • Netherlands
    168. De Kort Koen

UAE ABU Dhabi (WT)

  • Italy
    171. Consonni Simone
  • Italy
    172. Ganna Filippo
  • Slovenia
    173. Kump Marko
  • Norway
    174. Laengen Vegard Stake
  • Italy
    175. Marcato Marco
  • Italy
    176. Modolo Sacha
  • Italy
    177. Troia Oliviero
  • Italy
    178. Zurlo Federico

SPORT VLAANDEREN - BALOISE (PCT)

  • Belgium
    181. Van Hecke, Preben
  • Belgium
    182. Farazijn Maxime
  • Belgium
    183. Planckaert Edward
  • Belgium
    184. Van Gestel, Dries
  • Belgium
    185. Steels Stijn
  • Belgium
    186. Van Lerberghe Bert
  • Belgium
    187. Van Rooy Kenneth
  • Belgium
    188. Wallays Jens

WANTY - GROUPE GOBERT (PCT)

  • Belgium
    191. Van Keirsbulck Guillaume
  • Belgium
    192.
  • Belgium
    193. Offredo, Yoann
  • Netherlands
    194. Kreder Wesley
  • Italy
    195. Pasqualon Andrea
  • Belgium
    196. Stenuit Robin
  • Belgium
    197. Vanspeybrouck Pieter
  • Italy
    198. Antonini, Simone
  • United Kingdom
    199. McNally Mark

VERANDA'S WILLEMS - CRELAN (PCT)

  • Belgium
    201. Prémont, Christophe
  • Belgium
    202. Van Zummeren, Stef
  • Belgium
    203. De Bondt Dries
  • Belgium
    204. Vergaerde, Otto
  • Netherlands
    205. Duijn Huub
  • Belgium
    206. Dupont Timothy
  • Belgium
    207. Goolaerts Michael
  • Lithuania
    208. Kruopis Aidis

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (PCT)

  • France
    211. Chetout Loic
  • Belgium
    212. Claeys Dimitri
  • France
    213. Hofstetter Hugo
  • France
    214. Laporte Christophe
  • France
    215. Lemoine Cyril
  • France
    216. Senechal Florian
  • Belgium
    217. Van Staeyen Michael
  • Belgium
    218. Vanbilsen Kenneth

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT (PCT)

  • Belgium
    221. De Winter Ludwig
  • Belgium
    222. Duquennoy, Jimmy
  • Belgium
    223. Jans Roy
  • Luxembourg
    224. Kirsch Alex
  • Belgium
    225. Naesen Lawrence
  • Belgium
    226. Masson, Christophe
  • Belgium
    227. Stassen Julien
  • Belgium
    228. Vantomme Maxime

ISRAEL CYCLING ACADEMY (PCT)

  • Canada
    231. Boivin Guillaume
  • Australia
    232. Dempster Zakkari John
  • Latvia
    233. Neilands, Krists
  • Canada
    234. Perry Benjamin
  • Estonia
    235. Räim Mihkel
  • Netherlands
    236. Van Winden Dennis
  • Israel
    237. Sagiv, Guy
  • Czech Republic
    238. Turek, Daniel

Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)

  • Netherlands
    241. Asselman Jesper
  • Netherlands
    242. De Vries Berden
  • Netherlands
    243. Kreder Raymond
  • Netherlands
    244. Ligthart Pim
  • Netherlands
    245. Looij André
  • Netherlands
    246. Vermeltfoort, Coen
  • Netherlands
    247. Reinders Elmar
  • Netherlands
    248. Van Der Hoorn Taco

Rij zelf je klassiekers

In 2017 bieden Proximus en Flanders Classics u voor het vierde jaar op rij de ideale omkadering voor een heerlijke fietservaring. Tussen februari en oktober hebben we liefst 15 cyclo’s voor u in petto langs de mooiste plekjes van het land. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!

Smarthpone image

Op de hoogte blijven?