Wedstrijd

Deelnemende teams / Participating teams

Belgium
Germany
France
Lithuania
Latvia
Netherlands
Norway
Slovakia
USA
Great Britain
Slovenia
Team Rytger (DK)
Andy Schleck Cycles - Immo Losch
Cycle Team Onform
Cannibal Team
Mix1 Doltchini- Equano
Mix2 Maes CT - Va Ct Zele
Mix3 Multum ACC - Avia
Mix4 Gaverzicht- Balen BC
District Noord KNWU
District Midden KNWU
District Zuid KNWU
District Limburg KNWU

Belgium

  • Belgium
    1. De Wilde Julie
  • Belgium
    2. Maes Sara
  • Belgium
    3. Scavone Dina
  • Belgium
    4. Vanderstraeten Maaike
  • Belgium
    5. Van Mechelen Glorija
  • Belgium
    6. Vromanne Justine
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Germany

  • Germany
    7. Stern Friederike
  • Germany
    8. Mayrhofer Lucy
  • Germany
    9. Schoppe Olivia
  • Germany
    10. Dopjans Hanna
  • Germany
    11. Buch Hanah
  • Germany
    12. Zdun Anna-Helene
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

France

  • France
    13. Delecourt Lucie
  • France
    14. Fouquenet Amandine
  • France
    15. Huet Floriane
  • France
    16. Le Deunff Marie Morgane
  • France
    17. Nenadovic Kristina
  • France
    18. Sarron Maylis
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lithuania

  • Lithuania
    19. Gedraityte Akvile
  • Lithuania
    20. Patinskaite Paulina
  • Lithuania
    21. Alisauskaite Gabija
  • Lithuania
    22. Zuperkaite Erika
  • Lithuania
    23. Siugzdinyte Ramute
  • Lithuania
    24. Patinskaite Paulina
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Latvia

  • Latvia
    25. Svarinska Lina
  • Latvia
    26. Jurgena Santa-Sanija
  • Latvia
    27. Kanepeja Enia
  • Latvia
    28. Leikarte Eva Eliza
  • Latvia
    29. Aboma Madara
  • Latvia
    30. Kaunecka Sabine
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Netherlands

  • Netherlands
    31. Gerritse Femke
  • Netherlands
    32. Smulders Silke
  • Netherlands
    33. Van Der Duin Maike
  • Netherlands
    34. Grit Ilse
  • Netherlands
    35. Rijnbeek Maud
  • Netherlands
    36. Pluimers Ilse
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Norway

  • Norway
    37. Tveit Nora
  • Norway
    38. Midtsveen Natalie Irene
  • Norway
    39. Byberg Tuva
  • Norway
    40. Enstad Rikke Steen
  • Norway
    41. Mohr Mari Hole
  • Norway
    42. Ysland Anne Dorte
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovakia

  • Slovakia
    43. Paulechova Radka
  • Slovakia
    44. Horvathova Hana
  • Slovakia
    45. Zahorcova Simona
  • Slovakia
    46. Jencusova Nora
  • Slovakia
    47. Knihova Ema
  • Slovakia
    48. Knapcova Viktoria
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

USA

  • United States
    49. Jastrab Megan
  • United States
    50. Ta-Perez Zoe
  • United States
    51. Clouse Katie
  • United States
    52. Tullis Jane
  • United States
    53. Lehnert Gabrielle
  • United States
    54. Sykes Ava
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Great Britain

  • United Kingdom
    55. Barnwell Ella
  • United Kingdom
    56. Lewis Sophie
  • United Kingdom
    57. Smith Elena
  • United Kingdom
    58. Backstedt Elynor
  • United Kingdom
    59. King Eluned
  • United Kingdom
    60. Smith Abi
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovenia

  • Slovenia
    67. Ahacic Ana
  • Slovenia
    68. Susnik Tjasa
  • Slovenia
    69. Jancic Nika
  • Slovenia
    70. Mikuz Metka
  • Slovenia
    71.
  • Slovenia
    72.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Rytger (DK)

  • Sweden
    73. Borgström Julia
  • Sweden
    74. Olausson Wilma
  • Denmark
    75. Jensen Mette Egtoft
  • Denmark
    76. Saabye Mie
  • Denmark
    77. Bertelsen Maria
  • United Kingdom
    78. Wadsworth Maddie
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Andy Schleck Cycles - Immo Losch

  • Luxembourg
    79. Nothum Lis
  • Luxembourg
    80. Nesser Aurélie
  • Luxembourg
    81. Berton Nina
  • United Kingdom
    82. Wootton Kate
  • Luxembourg
    83. Barthels Maité
  • Sweden
    84. Eneroth Kaisa
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cycle Team Onform

  • United Kingdom
    85. Scott Katie
  • United Kingdom
    86. Griffin Josie
  • United Kingdom
    87. Manley Abbie
  • United Kingdom
    88. Parker Danielle
  • United Kingdom
    89. Gadd Lucy
  • United Kingdom
    90. Peters Caitlin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cannibal Team

  • Lithuania
    91. Siugzdinyte Ramute
  • Russia
    92. Fomina Daria
  • Sweden
    93. Johansson Ida
  • Sweden
    94. Andersson Caroline
  • Ireland
    95. O'Donnell Lucy
  • Ireland
    96. Gallagher Clodagh
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mix1 Doltchini- Equano

  • Belgium
    97. Lenaerts Jade
  • Belgium
    98. Renders Luna
  • Belgium
    99. Kemps Stephanie
  • Netherlands
    100. Kloese Rose
  • Belgium
    101. Popelier Lotte
  • Belgium
    102. De Wispelaere Fien
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mix2 Maes CT - Va Ct Zele

  • Belgium
    103. Verbeek Britt
  • Belgium
    104. Aerts Kato
  • Belgium
    105. Heremans Kato
  • Belgium
    106. De Clercq Katrijn
  • Belgium
    107. Peeters Fleur
  • Belgium
    108. Van Assche Nele
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mix3 Multum ACC - Avia

  • Belgium
    109. Brandt Eefje
  • Belgium
    110. Farazijn Leontine
  • Belgium
    111. Punnewaert Kirin
  • Israel
    112. Berger Shani
  • Belgium
    113. Jonckers Océane
  • Belgium
    114. Van Goethem Femke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mix4 Gaverzicht- Balen BC

  • Belgium
    115. Charlier Laura
  • Belgium
    116. Vanwalleghem Kyenta
  • Belgium
    117. Debouck Elena
  • Belgium
    118. Vandoorne Kato
  • Belgium
    119. Carrette Marie
  • Belgium
    120. Michielsen-Stevens Laura
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

District Noord KNWU

  • Netherlands
    121. Vos Marlies
  • Netherlands
    122. Kreulen Daphne
  • Netherlands
    123. Bouwers Lisa
  • Netherlands
    124. De Jonge Sanne
  • Netherlands
    125. Nooijen Lieke
  • Netherlands
    126. Prins Sanne
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

District Midden KNWU

  • Netherlands
    127. Welmers Petra
  • Netherlands
    128. Soerewijn Oriana
  • Netherlands
    129. Hoog Antink Dorien
  • Netherlands
    130. Van Rooijen Sofie
  • Netherlands
    131. Van Rooijen Eline
  • Netherlands
    132. Van Der Wolf Rosalie
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

District Zuid KNWU

  • Netherlands
    133. Bos Leonie
  • Netherlands
    134. Van Der Peet Fleur
  • Netherlands
    135. Van Wersch Anna
  • Netherlands
    136. Molenaar Laura
  • Netherlands
    137. Hengeveld Daniek
  • Netherlands
    138. Van Anrooij Shirin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

District Limburg KNWU

  • Netherlands
    139. Limpens Pien
  • Netherlands
    140. Van Bokhoven Julia
  • Netherlands
    141. Janssen Lieke
  • Netherlands
    142. Paumen Jewel
  • Netherlands
    143. Spapen Nina
  • Netherlands
    144. Van Helvoirt Lisa
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Technische Gids / Technical Guide / Guide Technique

Met de handige technische gids in pdf-formaat kan u het volledige programma van de Dames U19 terug vinden.

Ci-dessous vous pouvez télécharger la guide technique de Gent-Wevelgem U19 Femmes avec là-dedans toutes les données techniques et toutes les infos nécessaires.

Below you can download the technical guide for the Gent-Wevelgem U19 Women including all technical details and necessary information.

Download