Wedstrijd

Hieronder kan u het parcours van Gent-Wevelgem In Flanders Fields raadplegen. Helaas zal de wedstrijd niet kunnen doorgaan zoals gepland, op zondag 29 maart 2020.

Deze beslissing past in een rij van maatregelen om de verspreiding en de impact van het COVID-19 virus zo veel als mogelijk in te perken. Wij begrijpen deze moeilijke, maar nodige beslissing van de autoriteiten in het belang van de algemene gezondheid.

***

Below, you can view the race information of Gent-Wevelgem In Flanders Fields. Unfortunately, the race won't take place on the planned date, Sunday 29 March, due to the measures taken to limit the impact of the COVID-19 virus.

We fully understand this decision by the authorities in the interest of the general public health.

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van Gent-Wevelgem straat per straat meevolgen en weet u exact waar de rensters passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de rensters aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de rensters op een bepaald punt zullen passeren.

(c) Kramon

Download de wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten Gent-Wevelgem voor U19 Vrouwen op zondag 29 maart zal passeren. Bovendien staan ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld, zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip het peloton zal passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de rensters langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish.

(c) Kramon

Download het uurrooster

Technische Gids / Technical Guide / Guide Technique

Met de handige technische gids in pdf-formaat kan u het volledige programma van de Vrouwen U19 terug vinden. U kan de technische gids binnenkort downloaden.

Ci-dessous vous pouvez bientôt télécharger la guide technique de Gent-Wevelgem U19 Femmes avec là-dedans toutes les données techniques et toutes les infos nécessaires.

Below you can soon download the technical guide for the Gent-Wevelgem U19 Women including all technical details and necessary information.

Deelnemende teams / Participating teams

Belgium
Germany
France
Lithuania
Latvia
Netherlands
Norway
Slovakia
USA
Great Britain
Slovenia
Team Rytger (DK)
Andy Schleck Cycles - Immo Losch
Cycle Team Onform
Cannibal Team
Mix1 Doltchini- Equano
Mix2 Maes CT - Va Ct Zele
Mix3 Multum ACC - Avia
Mix4 Gaverzicht- Balen BC
District Noord KNWU
District Midden KNWU
District Zuid KNWU
District Limburg KNWU

Belgium

  • Belgium
    1. De Wilde Julie
  • Belgium
    2. Maes Sara
  • Belgium
    3. Scavone Dina
  • Belgium
    4. Vanderstraeten Maaike
  • Belgium
    5. Van Mechelen Glorija
  • Belgium
    6. Vromanne Justine
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Germany

  • Germany
    7. Stern Friederike
  • Germany
    8. Mayrhofer Lucy
  • Germany
    9. Schoppe Olivia
  • Germany
    10. Dopjans Hanna
  • Germany
    11. Buch Hanah
  • Germany
    12. Zdun Anna-Helene
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

France

  • France
    13. Delecourt Lucie
  • France
    14. Fouquenet Amandine
  • France
    15. Huet Floriane
  • France
    16. Le Deunff Marie Morgane
  • France
    17. Nenadovic Kristina
  • France
    18. Sarron Maylis
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lithuania

  • Lithuania
    19. Gedraityte Akvile
  • Lithuania
    20. Patinskaite Paulina
  • Lithuania
    21. Alisauskaite Gabija
  • Lithuania
    22. Zuperkaite Erika
  • Lithuania
    23. Siugzdinyte Ramute
  • Lithuania
    24. Patinskaite Paulina
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Latvia

  • Latvia
    25. Svarinska Lina
  • Latvia
    26. Jurgena Santa-Sanija
  • Latvia
    27. Kanepeja Enia
  • Latvia
    28. Leikarte Eva Eliza
  • Latvia
    29. Aboma Madara
  • Latvia
    30. Kaunecka Sabine
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Netherlands

  • Netherlands
    31. Gerritse Femke
  • Netherlands
    32. Smulders Silke
  • Netherlands
    33. Van Der Duin Maike
  • Netherlands
    34. Grit Ilse
  • Netherlands
    35. Rijnbeek Maud
  • Netherlands
    36. Pluimers Ilse
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Norway

  • Norway
    37. Tveit Nora
  • Norway
    38. Midtsveen Natalie Irene
  • Norway
    39. Byberg Tuva
  • Norway
    40. Enstad Rikke Steen
  • Norway
    41. Mohr Mari Hole
  • Norway
    42. Ysland Anne Dorte
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovakia

  • Slovakia
    43. Paulechova Radka
  • Slovakia
    44. Horvathova Hana
  • Slovakia
    45. Zahorcova Simona
  • Slovakia
    46. Jencusova Nora
  • Slovakia
    47. Knihova Ema
  • Slovakia
    48. Knapcova Viktoria
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

USA

  • United States
    49. Jastrab Megan
  • United States
    50. Ta-Perez Zoe
  • United States
    51. Clouse Katie
  • United States
    52. Tullis Jane
  • United States
    53. Lehnert Gabrielle
  • United States
    54. Sykes Ava
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Great Britain

  • United Kingdom
    55. Barnwell Ella
  • United Kingdom
    56. Lewis Sophie
  • United Kingdom
    57. Smith Elena
  • United Kingdom
    58. Backstedt Elynor
  • United Kingdom
    59. King Eluned
  • United Kingdom
    60. Smith Abi
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovenia

  • Slovenia
    67. Ahacic Ana
  • Slovenia
    68. Susnik Tjasa
  • Slovenia
    69. Jancic Nika
  • Slovenia
    70. Mikuz Metka
  • Slovenia
    71.
  • Slovenia
    72.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Rytger (DK)

  • Sweden
    73. Borgström Julia
  • Sweden
    74. Olausson Wilma
  • Denmark
    75. Jensen Mette Egtoft
  • Denmark
    76. Saabye Mie
  • Denmark
    77. Bertelsen Maria
  • United Kingdom
    78. Wadsworth Maddie
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Andy Schleck Cycles - Immo Losch

  • Luxembourg
    79. Nothum Lis
  • Luxembourg
    80. Nesser Aurélie
  • Luxembourg
    81. Berton Nina
  • United Kingdom
    82. Wootton Kate
  • Luxembourg
    83. Barthels Maité
  • Sweden
    84. Eneroth Kaisa
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cycle Team Onform

  • United Kingdom
    85. Scott Katie
  • United Kingdom
    86. Griffin Josie
  • United Kingdom
    87. Manley Abbie
  • United Kingdom
    88. Parker Danielle
  • United Kingdom
    89. Gadd Lucy
  • United Kingdom
    90. Peters Caitlin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cannibal Team

  • Lithuania
    91. Siugzdinyte Ramute
  • Russia
    92. Fomina Daria
  • Sweden
    93. Johansson Ida
  • Sweden
    94. Andersson Caroline
  • Ireland
    95. O'Donnell Lucy
  • Ireland
    96. Gallagher Clodagh
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mix1 Doltchini- Equano

  • Belgium
    97. Lenaerts Jade
  • Belgium
    98. Renders Luna
  • Belgium
    99. Kemps Stephanie
  • Netherlands
    100. Kloese Rose
  • Belgium
    101. Popelier Lotte
  • Belgium
    102. De Wispelaere Fien
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mix2 Maes CT - Va Ct Zele

  • Belgium
    103. Verbeek Britt
  • Belgium
    104. Aerts Kato
  • Belgium
    105. Heremans Kato
  • Belgium
    106. De Clercq Katrijn
  • Belgium
    107. Peeters Fleur
  • Belgium
    108. Van Assche Nele
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mix3 Multum ACC - Avia

  • Belgium
    109. Brandt Eefje
  • Belgium
    110. Farazijn Leontine
  • Belgium
    111. Punnewaert Kirin
  • Israel
    112. Berger Shani
  • Belgium
    113. Jonckers Océane
  • Belgium
    114. Van Goethem Femke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mix4 Gaverzicht- Balen BC

  • Belgium
    115. Charlier Laura
  • Belgium
    116. Vanwalleghem Kyenta
  • Belgium
    117. Debouck Elena
  • Belgium
    118. Vandoorne Kato
  • Belgium
    119. Carrette Marie
  • Belgium
    120. Michielsen-Stevens Laura
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

District Noord KNWU

  • Netherlands
    121. Vos Marlies
  • Netherlands
    122. Kreulen Daphne
  • Netherlands
    123. Bouwers Lisa
  • Netherlands
    124. De Jonge Sanne
  • Netherlands
    125. Nooijen Lieke
  • Netherlands
    126. Prins Sanne
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

District Midden KNWU

  • Netherlands
    127. Welmers Petra
  • Netherlands
    128. Soerewijn Oriana
  • Netherlands
    129. Hoog Antink Dorien
  • Netherlands
    130. Van Rooijen Sofie
  • Netherlands
    131. Van Rooijen Eline
  • Netherlands
    132. Van Der Wolf Rosalie
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

District Zuid KNWU

  • Netherlands
    133. Bos Leonie
  • Netherlands
    134. Van Der Peet Fleur
  • Netherlands
    135. Van Wersch Anna
  • Netherlands
    136. Molenaar Laura
  • Netherlands
    137. Hengeveld Daniek
  • Netherlands
    138. Van Anrooij Shirin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

District Limburg KNWU

  • Netherlands
    139. Limpens Pien
  • Netherlands
    140. Van Bokhoven Julia
  • Netherlands
    141. Janssen Lieke
  • Netherlands
    142. Paumen Jewel
  • Netherlands
    143. Spapen Nina
  • Netherlands
    144. Van Helvoirt Lisa
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst