Wedstrijd

Deelnemende teams / Participating teams / Equipes participantes

Italy
Belgium
Denmark
Estonia
France
Germany
Great Britain
Hungary
Ireland
Israël
Latvia
Luxemburg
Netherlands
Norway
Poland
Russian Federation
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
USA
Team Vlaanderen
Wallonie
Hautes-De-France

Italy

  • Italy
    1. Tiberi Antonio
  • Italy
    2. Piccolo Andrea
  • Italy
    3. Balestra Lorenzo
  • Italy
    4. Gozzi Tommasso
  • Italy
    5. Zambanini Edoardo
  • Italy
    6. Della Lunga Francesco
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Belgium

  • Belgium
    7. Debruyne Ramses
  • Belgium
    8. De Lie Arnaud
  • Belgium
    9. Deweirdt Siebe
  • Belgium
    10. Verbeeck Calvin
  • Belgium
    11. Orins Robin
  • Belgium
    12. Vandenbulcke Alex
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Denmark

  • Denmark
    13. Hertz Benjamin
  • Denmark
    14. Njor Marckus
  • Denmark
    15. Skivild Robin Juel
  • Denmark
    16. Fuhrmann Desimpelaere Victor
  • Denmark
    17. Iwersen Emil Schandorff
  • Denmark
    18. Heine Oliver
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Estonia

  • Estonia
    19. Treimuth Henri
  • Estonia
    20. Mirzojev Artjom
  • Estonia
    21. Lootus Stefan
  • Estonia
    22. Vool Toomas
  • Estonia
    23. Laanemäe Erki
  • Estonia
    24. Kurits Joonas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

France

  • France
    25. Baudin Alex
  • France
    26. Corvaisier Antonin
  • France
    27. Page Hugo
  • France
    28. Pagnier Louka
  • France
    29. Toumire Hugo
  • France
    30. Vauquelin Kévin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Germany

  • Germany
    31. Ballerstedt Maurice
  • Germany
    32. Wilksch Hannes
  • Germany
    33. Lührs Leslie
  • Germany
    34. Oelke Tim
  • Germany
    35. Hessmann Michel
  • Germany
    36. Brenner Marco
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Great Britain

  • United Kingdom
    37. Askey Lewis
  • United Kingdom
    38. Watson Samuel
  • United Kingdom
    39. Rushby Max
  • United Kingdom
    40. Rootkin-Gray Jack
  • United Kingdom
    41. Tulett Ben
  • United Kingdom
    42. Hayter Leo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Hungary

  • Hungary
    43. Tomka Boaz
  • Hungary
    44. Santa Armin Konrad
  • Hungary
    45.
  • Hungary
    46. Fabian Csongor
  • Hungary
    47. Goher Mihaly
  • Hungary
    48. Bajorfi Adam
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Ireland

  • Ireland
    49. Ryan Will
  • Ireland
    50. Ryan Archie
  • Ireland
    51. Smith Mark
  • Ireland
    52. Newmark Finley
  • Ireland
    53. Moriarty Tom
  • Ireland
    54. Donley Shay
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Israël

  • Israel
    55. Kogut Oded
  • Israel
    56. Nimrod Riva
  • Israel
    57. Cantor Netanel
  • Israel
    58. Eran Gil
  • Israel
    59. Perets Tomer
  • Israel
    60. Nagel Ido
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Latvia

  • Latvia
    61. Strelis Eduards
  • Latvia
    62. Rubenis Pauls
  • Latvia
    63. Krasts Alekss
  • Latvia
    64. Belohvosciks Kristians
  • Latvia
    65. Kazis Daniels
  • Latvia
    66. Andersons Roberts
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Luxemburg

  • Luxembourg
    67. Bettendorff Loïc
  • Luxembourg
    68. Gloesener Jacques
  • Luxembourg
    69. Michotte Joé
  • Luxembourg
    70. Jentgen Jérôme
  • Luxembourg
    71. Paquet Tom
  • Luxembourg
    72. Miny Gilles
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Netherlands

  • Netherlands
    73. Van Uden Casper
  • Netherlands
    74. Leijnse Enzo
  • Netherlands
    75. Van Der Tuuk Axel
  • Netherlands
    76. Kooij Olav
  • Netherlands
    77. Van Veenendaal Hidde
  • Netherlands
    78. Del Grosso Bodi
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Norway

  • Norway
    79. Finnesand Frederik Gjestela
  • Norway
    80. Gudmestad Tord
  • Norway
    81. Syversen Preben
  • Norway
    82. Grasvold Dennis
  • Norway
    83. Loland Sakarias Koller
  • Norway
    84. Johansson Oskar Myrestol
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Poland

  • Poland
    85. Galka Michal
  • Poland
    86. Fratczak Radoslaw
  • Poland
    87. Ryszewki Kamil
  • Poland
    88. Krysztofiak Jakub
  • Poland
    89. Marzec Adrian
  • Poland
    90. Jaskot Michal
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Russian Federation

  • Russia
    91. Strelkov Nikita
  • Russia
    92. Kulakov Maksim
  • Russia
    93. Butrekhin Yurii
  • Russia
    94. Laushkin Lev
  • Russia
    95. Gusev Iakov
  • Russia
    96.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovakia

  • Slovakia
    97. Hodas Jakub
  • Slovakia
    98. Gajdula Marek
  • Slovakia
    99. Zelina Andrej
  • Slovakia
    100. Rovder Erik
  • Slovakia
    101. Sikora David
  • Slovakia
    102. Baniar Matus
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovenia

  • Slovenia
    103. Macek Matic
  • Slovenia
    104. Glivar Gal
  • Slovenia
    105. Colnar Aljaz
  • Slovenia
    106. Murn Bostjan
  • Slovenia
    107. Avbelj Blaz
  • Slovenia
    108. Jeretina Marko
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Spain

  • Spain
    109. Garcia Pierna Raul
  • Spain
    110. Ayuso Pasquera Juan
  • Spain
    111. Gutierrez Fernandez
  • Spain
    112. Lartitegi Ormazabal
  • Spain
    113. Rodriguez Cano Carlos
  • Spain
    114. Tercero Lopez Fernando
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sweden

  • Sweden
    115. Dahlblom Anton
  • Sweden
    116. Klyver Hjalmar
  • Sweden
    117. Wallinder Wincent
  • Sweden
    118. Moureau Axel
  • Sweden
    119. Lovidius Edvin
  • Sweden
    120. Vernersson Lukas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

USA

  • United States
    121. Simmons Quinn
  • United States
    122. Garrison Michael
  • United States
    123. Lamperti Luke
  • United States
    124. Sheffield Magnus
  • United States
    125. Jenkins Nolan
  • United States
    126. Callahan Seth
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Vlaanderen

  • Belgium
    127. Declerck Jelle
  • Belgium
    128. Van Hamme Wout
  • Belgium
    129. Van Ryckeghem Lars
  • Belgium
    130. Paulus Milan
  • Belgium
    131. Berckmoes Jenno
  • Belgium
    132. Dhaeye Enrico
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wallonie

  • Belgium
    133. Leleu Audric
  • Belgium
    134. Van Rillaert Dayan
  • Belgium
    135. Eccli Cyrian
  • Belgium
    136. Gaspard Julien
  • Belgium
    137. Marthe Nicolas
  • Belgium
    138. Goebeert Théo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Hautes-De-France

  • France
    139. Huens Axel
  • France
    140. Bethencourt Mathieu
  • France
    141. Moreaux Clément
  • France
    142. Labbe Benjamin
  • France
    143. Laleu Timothée
  • France
    144. Lechantre Bastien
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 24ste Grote Prijs André Noyelle straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Download de Wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten de Grote Prijs André Noyelle op zondag 31 maart passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Ieper.

Download het uurrooster

Technische gids / Technical Guide / Guide Technique

Met de handige technische gids in pdf-formaat kan u het volledige programma  downloaden voor verdere info.

Ci-dessous vous pouvez télécharger la guide technique avec là-dedans toutes les données techniques et toutes les infos nécessaires.

Below you can download the technical guide, including all technical details and necessary information.

Download