Wedstrijd

Hieronder kan u het parcours van Gent-Wevelgem In Flanders Fields raadplegen. Helaas zal de wedstrijd niet kunnen doorgaan zoals gepland, op zondag 29 maart 2020.

Deze beslissing past in een rij van maatregelen om de verspreiding en de impact van het COVID-19 virus zo veel als mogelijk in te perken. Wij begrijpen deze moeilijke, maar nodige beslissing van de autoriteiten in het belang van de algemene gezondheid.

***

Below, you can view the race information of Gent-Wevelgem In Flanders Fields. Unfortunately, the race won't take place on the planned date, Sunday 29 March, due to the measures taken to limit the impact of the COVID-19 virus.

We fully understand this decision by the authorities in the interest of the general public health.

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de Katjeskoers straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

(c) Kramon

Download de wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten de Katjeskoers op zondag 29 maart zal passeren. Bovendien staan ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld, zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish.

(c) Kramon

Download het uurrooster

Technische Gids /Technical Guide / Guide Technique

Met de handige technische gids in pdf-formaat kan u het volledige programma van de 35ste "Katjeskoers" voor Mannen U17 downloaden voor verdere info. U kan de technische gids binnenkort downloaden.

Ci-dessous vous pouvez bientôt télécharger la guide technique de la 34ème Gent-Wevelgem U17 Men "Katjeskoers" avec là-dedans toutes les données techniques et toutes les infos nécessaires.

Below you can soon download the technical guide for the 34th Gent-Wevelgem U17 Men "Katjeskoers", including all technical details and necessary information.

Download

Deelnemende teams/ Participating teams

Acrog - Pauwelssauzen - Balen B.C.
Jonge Renners Oosterhout
CRABBÉ TOITURES - CC CHEVIGNY
WAC Team
GAVERZICHT BE-OKAY
AVIA-RUDYCO-JANATRANS C.T. HAMM
Wielerclub
Brain² Olympia Tienen
CYCLING TEAM GLABBEEK
Van Moer Logistics Cycling Team
WK Noord-West-Brabant
FMTTM - V.C. ARDENNES CYCLING TEAM
Sport en Steun- Leopoldsburg
Sprint 2000 Charlerloi Asbl
Sport en Moedig Genk
Royal Cureghem Sportief vzw
Zannata-Galloo Cyclingteam Menen vzw
Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.
Isorex Cycling Team
Debondt Verandas Cycling Team
Royal Velo Sport Peruwelz- Bury
De Dijlespurters V.V. Mechelen v.z.w.
KVC DEINZE
SVC MARCHOVELETTE
TEAM KEMPEN
VZW WP De Molenspurters Meulebeke
WIELERTEAM IEPER
West-Vlaanderen Provinciale Selectie

Acrog - Pauwelssauzen - Balen B.C.

  • Belgium
    1. Lambrecht Michiel
  • Belgium
    2. Poelmans Bob
  • Belgium
    3. Van Der Eycken Jarne
  • Belgium
    4. Van Laeken Nick
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Jonge Renners Oosterhout

  • Belgium
    5. Denys William
  • Belgium
    6. Vinckier Maxime
  • Belgium
    7. Delrue Maxim
  • Belgium
    8. Leenknegt Yaurick
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CRABBÉ TOITURES - CC CHEVIGNY

  • Belgium
    9. Doyen Noah
  • Belgium
    10. Bernard Thibaut
  • Belgium
    11. Laurent Lucas
  • Belgium
    12. Daxhelet Louis
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WAC Team

  • Belgium
    13. Van Gils Yannick
  • Belgium
    14. Jordaens Ilias
  • Belgium
    15. Van Waas Pieter
  • Belgium
    16. Baeten Rube
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

GAVERZICHT BE-OKAY

  • Belgium
    17. Germonprez Thibo
  • Belgium
    18. Malfait Jean-Louis
  • Belgium
    19. Segaert Alec
  • Belgium
    20. Ingelbeen Jonas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AVIA-RUDYCO-JANATRANS C.T. HAMM

  • Belgium
    21. Van Gucht Yoran
  • Belgium
    22. Van Raemdonck Cédric
  • Belgium
    23. Heremans Joppe
  • Belgium
    24. Joris Robbe
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wielerclub "Onder-Ons-Parike" vzw

  • Belgium
    25. Janseghers Stef
  • Belgium
    26. Kino Jan
  • Belgium
    27. Beirlaen Jakov
  • Belgium
    28. Cristofano Iyen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Brain² Olympia Tienen

  • Belgium
    29. Stiers Victor
  • Belgium
    30. Huyghe Stan
  • Belgium
    31. Vanwalleghem Joris
  • Belgium
    32. Kempinaire Théo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CYCLING TEAM GLABBEEK

  • Belgium
    33. Degeest Stijn
  • Belgium
    34. Paul Loïs
  • Belgium
    35. Vanschoonbeek Ferre
  • Belgium
    36. Jacobs Joni
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Van Moer Logistics Cycling Team

  • Belgium
    37. De Meester Milan
  • Belgium
    38. Szkandera Thomas
  • Belgium
    39. De Troyer Yorben
  • Belgium
    40. Blommaert Sander
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WK Noord-West-Brabant

  • Belgium
    41. De Nys Rune
  • Belgium
    42. De Valck Fausto
  • Belgium
    43. Van Den Broeck Andreas
  • Belgium
    44. Verreycken Jasper
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FMTTM - V.C. ARDENNES CYCLING TEAM

  • Belgium
    45. Detalle Noah
  • Belgium
    46. Meeckers Robin
  • Belgium
    47. Wertz Hugo
  • Belgium
    48. Prestianni Sacha
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport en Steun- Leopoldsburg

  • Belgium
    49. Martocchia Alessandro
  • Belgium
    50. Stoopen Xander
  • Belgium
    51. Van Laer Tuur
  • Belgium
    52. Vanhamond Jorrit
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sprint 2000 Charlerloi Asbl

  • Belgium
    53. Chapelle Guillaume
  • Belgium
    54. Jacques Lucas
  • Belgium
    55. Nicaise Luca
  • Belgium
    56. Bauduin Romain
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport en Moedig Genk

  • Belgium
    57. Swinnen Jorrit
  • Belgium
    58. Vanhees Mathias
  • Belgium
    59. Feytons Milan
  • Belgium
    60. Tielens Bavo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Royal Cureghem Sportief vzw

  • Belgium
    61. Van Cauwenberghe Arne
  • Belgium
    62. Silvert Remi
  • Belgium
    63. De Cruyenaere Stan
  • Belgium
    64. Mary Zander
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Zannata-Galloo Cyclingteam Menen vzw

  • Belgium
    65. Wandels Thieben
  • Belgium
    66. Beuckelaere Lennert
  • Belgium
    67. Inion Sander
  • Belgium
    68. Van Dyck Jan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.

  • Belgium
    69. Anderson Ries
  • Belgium
    70. Hendrijckx Jens
  • Belgium
    71. Guldentops Hannes
  • Belgium
    72. Guettari Sofiane
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Isorex Cycling Team

  • Belgium
    73. Van Coppernolle Yoni
  • Belgium
    74. De Veirman Fabrice
  • Belgium
    75. Muys Arthur
  • Belgium
    76. Torney Artuur
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Debondt Verandas Cycling Team

  • Belgium
    77. Scheerlinck Kiero
  • Belgium
    78. D'hondt Robbe
  • Belgium
    79. Rottiers Reinoud
  • Belgium
    80. Van Cleemputte Kenji
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Royal Velo Sport Peruwelz- Bury

  • Belgium
    81. Derreveaux Tom
  • Belgium
    82. Deweerd Celian
  • Belgium
    83. Druart Hugo
  • Belgium
    84. Gangai Luis
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

De Dijlespurters V.V. Mechelen v.z.w.

  • Belgium
    85. Aerts Maarten
  • Belgium
    86. Bertels Jasper
  • Belgium
    87. Bertels Lennert
  • Belgium
    88. Keustermans Karel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

KVC DEINZE

  • Belgium
    89. Claus Jelle
  • Belgium
    90. Dhaenens Jitse
  • Belgium
    91. Jonckheere Jarne
  • Belgium
    92. L'Eau Michiel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

SVC MARCHOVELETTE

  • Belgium
    93. Place Maxence
  • Belgium
    94. Neufcoeur Baptiste
  • Belgium
    95. Neyman Julian
  • Belgium
    96. Snoeks Baptiste
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

TEAM KEMPEN

  • Belgium
    97. Davids Thomas
  • Belgium
    98. Moonen Zeno
  • Belgium
    99. Van Gelder Rube
  • Belgium
    100. Vissenberg Sander
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VZW WP De Molenspurters Meulebeke

  • Belgium
    101. Baele Jason
  • Belgium
    102. De Beul Lars
  • Belgium
    103. Luyssen Joran
  • Belgium
    104. Remmerie Wout
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WIELERTEAM IEPER

  • Belgium
    105. Dewinter Gerben
  • Belgium
    106. Dewulf Jasper
  • Belgium
    107. Dekien Jasper
  • Belgium
    108. Worm Luca
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

West-Vlaanderen Provinciale Selectie

  • Belgium
    109. Botterberg Dylan
  • Belgium
    110. Finaut Joppe
  • Belgium
    111. Verleyen Gaëtan
  • Belgium
    112. Meersseman Arno
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst