Wedstrijd

Deelnemende teams/ Participating teams

Acrog - Pauwelssauzen - Balen B.C.
Jonge Renners Oosterhout
CRABBÉ TOITURES - CC CHEVIGNY
WAC Team
GAVERZICHT - BE OKAY
AVIA-RUDYCO-JANATRANS C.T. HAMM
Wielerclub
Brain² Olympia Tienen
CYCLING TEAM GLABBEEK
Van Moer Logistics Cycling Team
WK Noord-West-Brabant
FMTTM - V.C. ARDENNES CYCLING TEAM
Sport en Steun- Leopoldsburg
Sprint 2000 Charlerloi Asbl
Sport en Moedig Genk
Royal Cureghem Sportief vzw
Zannata-Galloo Cyclingteam Menen vzw
Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.
Isorex Cycling Team
Debondt Verandas Cycling Team
Royal Velo Sport Peruwelz- Bury
De Dijlespurters V.V. Mechelen v.z.w.
KVC DEINZE
SVC MARCHOVELETTE
TEAM KEMPEN
VZW WP De Molenspurters Meulebeke
WIELERTEAM IEPER
West-Vlaanderen Provinciale Selectie

Acrog - Pauwelssauzen - Balen B.C.

  • Belgium
    1. Lambrecht Michiel
  • Belgium
    2. Poelmans Bob
  • Belgium
    3. Van Der Eycken Jarne
  • Belgium
    4. Van Laeken Nick
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Jonge Renners Oosterhout

  • Belgium
    5. Denys William
  • Belgium
    6. Vinckier Maxime
  • Belgium
    7. Delrue Maxim
  • Belgium
    8. Leenknegt Yaurick
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CRABBÉ TOITURES - CC CHEVIGNY

  • Belgium
    9. Doyen Noah
  • Belgium
    10. Bernard Thibaut
  • Belgium
    11. Laurent Lucas
  • Belgium
    12. Daxhelet Louis
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WAC Team

  • Belgium
    13. Van Gils Yannick
  • Belgium
    14. Jordaens Ilias
  • Belgium
    15. Van Waas Pieter
  • Belgium
    16. Baeten Rube
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

GAVERZICHT - BE OKAY

  • Belgium
    17. Germonprez Thibo
  • Belgium
    18. Malfait Jean-Louis
  • Belgium
    19. Segaert Alec
  • Belgium
    20. Ingelbeen Jonas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AVIA-RUDYCO-JANATRANS C.T. HAMM

  • Belgium
    21. Van Gucht Yoran
  • Belgium
    22. Van Raemdonck Cédric
  • Belgium
    23. Heremans Joppe
  • Belgium
    24. Joris Robbe
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wielerclub "Onder-Ons-Parike" vzw

  • Belgium
    25. Janseghers Stef
  • Belgium
    26. Kino Jan
  • Belgium
    27. Beirlaen Jakov
  • Belgium
    28. Cristofano Iyen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Brain² Olympia Tienen

  • Belgium
    29. Stiers Victor
  • Belgium
    30. Huyghe Stan
  • Belgium
    31. Vanwalleghem Joris
  • Belgium
    32. Kempinaire Théo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CYCLING TEAM GLABBEEK

  • Belgium
    33. Degeest Stijn
  • Belgium
    34. Paul Loïs
  • Belgium
    35. Vanschoonbeek Ferre
  • Belgium
    36. Jacobs Joni
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Van Moer Logistics Cycling Team

  • Belgium
    37. De Meester Milan
  • Belgium
    38. Szkandera Thomas
  • Belgium
    39. De Troyer Yorben
  • Belgium
    40. Blommaert Sander
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WK Noord-West-Brabant

  • Belgium
    41. De Nys Rune
  • Belgium
    42. De Valck Fausto
  • Belgium
    43. Van Den Broeck Andreas
  • Belgium
    44. Verreycken Jasper
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FMTTM - V.C. ARDENNES CYCLING TEAM

  • Belgium
    45. Detalle Noah
  • Belgium
    46. Meeckers Robin
  • Belgium
    47. Wertz Hugo
  • Belgium
    48. Prestianni Sacha
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport en Steun- Leopoldsburg

  • Belgium
    49. Martocchia Alessandro
  • Belgium
    50. Stoopen Xander
  • Belgium
    51. Van Laer Tuur
  • Belgium
    52. Vanhamond Jorrit
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sprint 2000 Charlerloi Asbl

  • Belgium
    53. Chapelle Guillaume
  • Belgium
    54. Jacques Lucas
  • Belgium
    55. Nicaise Luca
  • Belgium
    56. Bauduin Romain
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport en Moedig Genk

  • Belgium
    57. Swinnen Jorrit
  • Belgium
    58. Vanhees Mathias
  • Belgium
    59. Feytons Milan
  • Belgium
    60. Tielens Bavo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Royal Cureghem Sportief vzw

  • Belgium
    61. Van Cauwenberghe Arne
  • Belgium
    62. Silvert Remi
  • Belgium
    63. De Cruyenaere Stan
  • Belgium
    64. Mary Zander
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Zannata-Galloo Cyclingteam Menen vzw

  • Belgium
    65. Wandels Thieben
  • Belgium
    66. Beuckelaere Lennert
  • Belgium
    67. Inion Sander
  • Belgium
    68. Van Dyck Jan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.

  • Belgium
    69. Anderson Ries
  • Belgium
    70. Hendrijckx Jens
  • Belgium
    71. Guldentops Hannes
  • Belgium
    72. Guettari Sofiane
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Isorex Cycling Team

  • Belgium
    73. Van Coppernolle Yoni
  • Belgium
    74. De Veirman Fabrice
  • Belgium
    75. Muys Arthur
  • Belgium
    76. Torney Artuur
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Debondt Verandas Cycling Team

  • Belgium
    77. Scheerlinck Kiero
  • Belgium
    78. D'hondt Robbe
  • Belgium
    79. Rottiers Reinoud
  • Belgium
    80. Van Cleemputte Kenji
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Royal Velo Sport Peruwelz- Bury

  • Belgium
    81. Derreveaux Tom
  • Belgium
    82. Deweerd Celian
  • Belgium
    83. Druart Hugo
  • Belgium
    84. Gangai Luis
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

De Dijlespurters V.V. Mechelen v.z.w.

  • Belgium
    85. Aerts Maarten
  • Belgium
    86. Bertels Jasper
  • Belgium
    87. Bertels Lennert
  • Belgium
    88. Keustermans Karel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

KVC DEINZE

  • Belgium
    89. Claus Jelle
  • Belgium
    90. Dhaenens Jitse
  • Belgium
    91. Jonckheere Jarne
  • Belgium
    92. L'Eau Michiel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

SVC MARCHOVELETTE

  • Belgium
    93. Place Maxence
  • Belgium
    94. Neufcoeur Baptiste
  • Belgium
    95. Neyman Julian
  • Belgium
    96. Snoeks Baptiste
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

TEAM KEMPEN

  • Belgium
    97. Davids Thomas
  • Belgium
    98. Moonen Zeno
  • Belgium
    99. Van Gelder Rube
  • Belgium
    100. Vissenberg Sander
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VZW WP De Molenspurters Meulebeke

  • Belgium
    101. Baele Jason
  • Belgium
    102. De Beul Lars
  • Belgium
    103. Luyssen Joran
  • Belgium
    104. Remmerie Wout
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WIELERTEAM IEPER

  • Belgium
    105. Dewinter Gerben
  • Belgium
    106. Dewulf Jasper
  • Belgium
    107. Dekien Jasper
  • Belgium
    108. Worm Luca
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

West-Vlaanderen Provinciale Selectie

  • Belgium
    109. Botterberg Dylan
  • Belgium
    110. Finaut Joppe
  • Belgium
    111. Verleyen Gaëtan
  • Belgium
    112. Meersseman Arno
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Technische Gids /Technical Guide / Guide Technique

Met de handige technische gids in pdf-formaat kan u het volledige programma van de 34ste "Katjeskoers" voor Mannen U17 downloaden voor verdere info.

Ci-dessous vous pouvez télécharger la guide technique de la 34ème Gent-Wevelgem U17 Men "Katjeskoers" avec là-dedans toutes les données techniques et toutes les infos nécessaires.

Below you can download the technical guide for the 34th Gent-Wevelgem U17 Men "Katjeskoers", including all technical details and necessary information.

Download