29

Mar

Gent-Wevelgem
In Flanders Fields

Nog
188
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Deinze
  • Wevelgem
  • Ieper

Nieuws

  • De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    Bioracer ontwerpt in samenwerking met Flanders Classics de officiële Flanders Classics-wieleroutfits. Bestel je outfit via onze webshop en schitter dit voorjaar in één van onze zeven ontwerpen.

Deelnemende teams 2019

BORA - Hansgrohe (WT)
Deceuninck - Quick-Step (WT)
Lotto Soudal (WT)
AG2R - La Mondiale (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain-Merida (WT)
CCC TEAM (WT)
EF Education First (WT)
Groupama - FDJ (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
Movistar Team (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Jumbo - Visma (WT)
Team Katusha Alpecin (WT)
Team Sky (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
UAE Team Emirates (WT)
Corendon - Circus (PCT)
Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Wallonie Bruxelles (PCT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Total Direct Energie (PCT)
Roompot - Charles (PCT)

BORA - Hansgrohe (WT)

  • SK
    1. Peter Sagan
  • PL
    2. Maciej Bodnar
  • DE
    3. Marcus Burghardt
  • DE
    4. Michael Schwarzmann
  • IT
    5. Daniel Oss
  • DE
    6. Pascal Ackermann
  • DE
    7. Rüdiger Selig

Deceuninck - Quick-Step (WT)

  • BE
    11. Yves Lampaert
  • BE
    12. Philippe Gilbert
  • IT
    13. Elia Viviani
  • NL
    14. Fabio Jakobsen
  • AR
    15. Maximiliano Richeze
  • BE
    16. Tim Declercq
  • CZ
    17. Zdenek Stybar

Lotto Soudal (WT)

  • BE
    21. Tiesj Benoot
  • GB
    22. Adam Blythe
  • BE
    23. Jens Keukeleire
  • BE
    24. Frederik Frison
  • BE
    25. Nikolas Maes
  • BE
    26. Lawrence Naesen
  • NL
    27. Brian van Goethem

AG2R - La Mondiale (WT)

  • BE
    31. Oliver Naesen
  • LT
    32. Gediminas Bagdonas
  • DE
    33. Nico Denz
  • CH
    34. Silvan Dillier
  • FR
    35. Julien Duval
  • FR
    36. Clement Venturini
  • BE
    37. Stijn Vandenbergh

Astana Pro Team (WT)

  • DK
    41. Magnus Cort Nielsen
  • IT
    42. Davide Ballerini
  • KZ
    43. Zhandos Bizhigitov
  • BE
    44. Laurens De Vreese
  • KZ
    45. Yevgeniy Gidich
  • KZ
    46. Dmitriy Gruzdev
  • CA
    47. Hugo Houle

Bahrain-Merida (WT)

  • IT
    51. Sonny Colbrelli
  • ES
    52. Ivan Garcia Cortina
  • AU
    53. Heinrich Haussler
  • DE
    54. Marcel Sieberg
  • SI
    55. Matej Mohoric
  • SI
    56. Luka Pibernik
  • SI
    57. Jan Tratnik

CCC TEAM (WT)

  • BE
    61. Greg Van Avermaet
  • PL
    62. Pawel Bernas
  • PL
    63. Szymon Sajnok
  • CH
    64. Michael Schär
  • BE
    65. Guillaume Van Keirsbulck
  • BE
    66. Gijs Van Hoecke
  • PL
    67. Lukasz Wisniowski

EF Education First (WT)

  • IT
    71. Alberto Bettiol
  • NL
    72. Moreno Hofland
  • NL
    73. Sebastian Langeveld
  • IT
    74. Sacha Modolo
  • US
    75. Logan Owen
  • NZ
    76. Thomas Scully
  • NL
    77. Julius van den Berg

Groupama - FDJ (WT)

  • FR
    81. Arnaud Demare
  • IT
    82. Jacopo Guarnieri
  • LT
    83. Ignatas Konovalovas
  • CH
    84. Stefan Küng
  • FR
    85. Olivier Le Gac
  • AU
    86. Miles Scotson
  • NL
    87. Ramon Sinkeldam

Mitchelton - Scott (WT)

  • IT
    91. Matteo Trentin
  • NZ
    92. Jack Bauer
  • IT
    93. Edoardo Affini
  • DK
    94. Christopher Juul Jensen
  • AU
    95. Callum Scotson
  • AU
    96. Michael Hepburn
  • SI
    97. Luka Mezgec

Movistar Team (WT)

  • BE
    101. Jurgen Roelandts
  • ES
    102. Jorge Arcas
  • ES
    103. Carlos Barbero
  • ES
    104. Hector Carretero
  • ES
    105. Jaime Castrillo Zapater
  • ES
    106. Eduard Prades Reverte
  • ES
    107. Luis Guillermo Mas Bonet

Team Dimension Data (WT)

  • NO
    111. Edvald Boasson Hagen
  • DK
    112. Michael Valgren Andersen
  • DK
    113. Lars Bak Ytting
  • AT
    114. Bernhard Eisel
  • ZA
    115. Reinardt Janse Van Rensburg
  • IT
    116. Giacomo Nizzolo
  • BE
    117. Julien Vermote

Team Jumbo - Visma (WT)

  • BE
    121. Wout van Aert
  • NL
    122. Pascal Eenkhoorn
  • NO
    123. Amund Grondahl Jansen
  • BE
    124. Maarten Wynants
  • NL
    125. Mike Teunissen
  • NL
    126. Taco van der Hoorn
  • NL
    127. Danny van Poppel

Team Katusha Alpecin (WT)

  • BE
    131. Jens Debusschere
  • GB
    132. Harry Tanfield
  • AT
    133. Marco Haller
  • RU
    134. Viacheslav Kuznetsov
  • CH
    135. Reto Hollenstein
  • DK
    136. Mads Schmidt Würtz
  • ZA
    137. Willem Jakobus Smit

Team Sky (WT)

  • IT
    141. Gianni Moscon
  • IT
    142. Leonardo Basso
  • IT
    143. Filippo Ganna
  • NO
    144. Kristoffer Halvorsen
  • GB
    145. Christopher Lawless
  • GB
    146. Luke Rowe
  • GB
    147. Ian Stannard

Team Sunweb (WT)

  • DK
    151. Søren Kragh Andersen
  • DK
    152. Casper Pedersen
  • NL
    153. Cees Bol
  • NL
    154. Roy Curvers
  • DE
    155. Florian Stork
  • DE
    156. Maximilian Richard Walscheid
  • DK
    157. Asbjorn Kragh Andersen

Trek - Segafredo (WT)

  • DE
    161. John Degenkolb
  • NL
    162. Koen De Kort
  • NZ
    163. Alex Frame
  • DK
    164. Mads Pedersen
  • US
    165. Kiel Reijnen
  • BE
    166. Jasper Stuyven
  • BE
    167. Edward Theuns

UAE Team Emirates (WT)

  • CO
    171. Fernando Gaviria Rendon
  • NO
    172. Sven Erik Bystrøm
  • IT
    173. Simone Consonni
  • NO
    174. Alexander Kristoff
  • NO
    175. Vegard Stake Laengen
  • IT
    176. Marco Marcato
  • IT
    177. Oliviero Troia

Corendon - Circus (PCT)

  • NL
    181. Mathieu van der Poel
  • BE
    182. Dries de Bondt
  • BE
    183. Stijn Devolder
  • DK
    184. Lasse Norman Hansen
  • BE
    185. Roy Jans
  • BE
    186. Jimmy Janssens
  • BE
    187. Gianni Vermeersch

Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

  • BE
    191. Frederik Backaert
  • BE
    193. Aimé De Gendt
  • BE
    194. Tom Devriendt
  • BE
    195. Timothy Dupont
  • IT
    196. Andrea Pasqualon
  • BE
    197. Pieter Vanspeybrouck
  • BE
    198. Loic Vliegen

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    201. Amaury Capiot
  • BE
    202. Milan Menten
  • BE
    203. Edward Planckaert
  • BE
    204. Dries Van Gestel
  • BE
    205. Preben Van Hecke
  • BE
    206. Kenneth Van Rooy
  • BE
    207. Jordi Warlop

Wallonie Bruxelles (PCT)

  • BE
    211. Kenny Dehaes
  • FR
    212. Justin Jules
  • BE
    213. Lionel Taminiaux
  • LU
    214. Tom Wirtgen
  • BE
    215. Baptiste Planckaert
  • BE
    216. Franklin Six
  • CH
    217. Lukas Spengler

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • FR
    221. Christophe Laporte
  • IT
    222. Filippo Fortin
  • FR
    223. Damien Touze
  • FR
    224. Geoffrey Soupe
  • BE
    225. Bert Van Lerberghe
  • BE
    226. Kenneth Vanbilsen
  • BE
    227. Zico Waeytens

Total Direct Energie (PCT)

  • NL
    231. Niki Terpstra
  • FR
    232. Damien Gaudin
  • FR
    233. Mathieu Burgaudeau
  • NL
    234. Pim Ligthart
  • FR
    235. Adrien Petit
  • FR
    236. Simon Sellier
  • FR
    237. Anthony Turgis

Roompot - Charles (PCT)

  • NL
    241. Lars Boom
  • NL
    242. Jesper Asselman
  • BE
    243. Senne Leysen
  • BE
    244. Stijn Steels
  • NL
    245. Sjoerd van Ginneken
  • NL
    246. Boy van Poppel
  • NL
    247. Jan-Willem van Schip

Podium 2019

  • Norway
    1. Alexander Kristoff
  • Germany
    2. John Degenkolb
  • Belgium
    3. Oliver Naesen
  • Netherlands
    4. Mathieu van der Poel
  • Netherlands
    5. Danny Van Poppel
  • France
    6. Adrian Petit
  • Italy
    7. Matteo Trentin
  • Germany
    8. Rüdiger Selig
  • Slovenia
    9. Matej Mohoric

Recordhouders

  • Belgium
    Robert Van Eenaeme
  • Belgium
    Rik Van Looy
  • Belgium
    Eddy Merckx
  • Italy
    Mario Cipollini
  • Belgium
    Tom Boonen
Bekijk de geschiedenis

Rij zelf je klassiekers

In 2019 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!