31

Mar

Gent-Wevelgem
In Flanders Fields

Nog
8
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Deinze
  • Wevelgem
  • Ieper
  • De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    Bioracer ontwerpt in samenwerking met Flanders Classics de officiële Flanders Classics-wieleroutfits. Bestel je outfit via onze webshop en schitter dit voorjaar in één van onze zeven ontwerpen.

Nieuws

Participating teams

BORA - Hansgrohe (WT)
Deceuninck - Quick-Step (WT)
Lotto Soudal (WT)
AG2R - La Mondiale (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain-Merida (WT)
CCC TEAM (WT)
EF Education First (WT)
Groupama - FDJ (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
Movistar Team (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Jumbo - Visma (WT)
Team Katusha Alpecin (WT)
Team Sky (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
UAE Team Emirates (WT)
Corendon - Circus (PCT)
Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Wallonie Bruxelles (PCT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Direct Energie (PCT)
Roompot - Charles (PCT)

BORA - Hansgrohe (WT)

  • SK
    1. Peter Sagan
  • PL
    2. Maciej Bodnar
  • DE
    3. Marcus Burghardt
  • IT
    4. Oscar Gatto
  • IT
    5. Daniel Oss
  • DE
    6. Andreas Schillinger
  • DE
    7. Rüdiger Selig

Deceuninck - Quick-Step (WT)

  • BE
    11. Philippe Gilbert
  • DK
    12. Kasper Asgreen
  • IT
    13. Elia Viviani
  • NL
    14. Fabio Jakobsen
  • AR
    15. Maximiliano Richeze
  • FR
    16. Florian Senechal
  • CZ
    17. Zdenek Stybar

Lotto Soudal (WT)

  • BE
    21. Jens Keukeleire
  • GB
    22. Adam Blythe
  • DK
    23. Rasmus Byriel Iversen
  • BE
    24. Frederik Frison
  • BE
    25. Nikolas Maes
  • BE
    26. Lawrence Naesen
  • NL
    27. Brian van Goethem

AG2R - La Mondiale (WT)

  • BE
    31. Oliver Naesen
  • LT
    32. Gediminas Bagdonas
  • DE
    33. Nico Denz
  • CH
    34. Silvan Dillier
  • FR
    35. Julien Duval
  • FR
    36. Dorian Godon
  • BE
    37. Stijn Vandenbergh

Astana Pro Team (WT)

  • KZ
    41. Alexey Lutsenko
  • IT
    42. Davide Ballerini
  • KZ
    43. Zhandos Bizhigitov
  • BE
    44. Laurens De Vreese
  • KZ
    45. Yevgeniy Gidich
  • KZ
    46. Dmitriy Gruzdev
  • CA
    47. Hugo Houle

Bahrain-Merida (WT)

  • IT
    51. Sonny Colbrelli
  • ES
    52. Ivan Garcia Cortina
  • AU
    53. Heinrich Haussler
  • SI
    54. Kristjan Koren
  • SI
    55. Matej Mohoric
  • SI
    56. Luka Pibernik
  • SI
    57. Jan Tratnik

CCC TEAM (WT)

EF Education First (WT)

  • BE
    71. Sep Vanmarcke
  • NL
    72. Moreno Hofland
  • NL
    73. Sebastian Langeveld
  • IT
    74. Sacha Modolo
  • US
    75. Taylor Phinney
  • NZ
    76. Thomas Scully
  • NL
    77. Julius van den Berg

Groupama - FDJ (WT)

Mitchelton - Scott (WT)

  • IT
    91. Matteo Trentin
  • NZ
    92. Jack Bauer
  • NZ
    93. Sam Bewley
  • AU
    94. Luke Durbridge
  • AU
    95. Alexander Edmondson
  • AU
    96. Michael Hepburn
  • SI
    97. Luka Mezgec

Movistar Team (WT)

  • BE
    101. Jurgen Roelandts
  • ES
    102. Jorge Arcas
  • ES
    103. Carlos Barbero
  • ES
    104. Hector Carretero
  • ES
    105. Luis Guillermo Mas Bonet
  • PT
    106. Nelson Oliveira
  • DE
    107. Jasha Sütterlin

Team Dimension Data (WT)

  • NO
    111. Edvald Boasson Hagen
  • DK
    112. Michael Valgren Andersen
  • DK
    113. Lars Bak Ytting
  • AT
    114. Bernhard Eisel
  • ZA
    115. Reinardt Janse Van Rensburg
  • IT
    116. Giacomo Nizzolo
  • BE
    117. Julien Vermote

Team Jumbo - Visma (WT)

Team Katusha Alpecin (WT)

  • BE
    131. Jens Debusschere
  • BE
    132. Jenthe Biermans
  • AT
    133. Marco Haller
  • RU
    134. Viacheslav Kuznetsov
  • DE
    135. Nils Politt
  • DK
    136. Mads Schmidt Würtz
  • ZA
    137. Willem Jakobus Smit

Team Sky (WT)

  • IT
    141. Gianni Moscon
  • IT
    142. Leonardo Basso
  • GB
    143. Owain Doull
  • NO
    144. Kristoffer Halvorsen
  • GB
    145. Christopher Lawless
  • GB
    146. Luke Rowe
  • GB
    147. Ian Stannard

Team Sunweb (WT)

  • AU
    151. Michael Matthews
  • DE
    152. Nikias Arndt
  • NL
    153. Cees Bol
  • NL
    154. Roy Curvers
  • DE
    155. Max Kanter
  • DK
    156. Asbjorn Kragh Andersen
  • DE
    157. Maximilian Richard Walscheid

Trek - Segafredo (WT)

  • DE
    161. John Degenkolb
  • NL
    162. Koen De Kort
  • IE
    163. Ryan Mullen
  • DK
    164. Mads Pedersen
  • NZ
    165. Alex Frame
  • BE
    166. Jasper Stuyven
  • BE
    167. Edward Theuns

UAE Team Emirates (WT)

  • CO
    171. Fernando Gaviria Rendon
  • NO
    172. Sven Erik Bystrøm
  • IT
    173. Simone Consonni
  • NO
    174. Alexander Kristoff
  • NO
    175. Vegard Stake Laengen
  • IT
    176. Marco Marcato
  • PT
    177. Ivo Oliveira

Corendon - Circus (PCT)

  • NL
    181. Mathieu van der Poel
  • BE
    182. Dries De Bondt
  • BE
    183. Stijn Devolder
  • DK
    184. Lasse Norman Hansen
  • BE
    185. Roy Jans
  • BE
    186. Joeri Stallaert
  • BE
    187. Gianni Vermeersch

Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

  • BE
    191. Frederik Backaert
  • BE
    192. Aimé De Gendt
  • BE
    193. Tom Devriendt
  • BE
    194. Timothy Dupont
  • IT
    195. Andrea Pasqualon
  • BE
    196. Pieter Vanspeybrouck
  • BE
    197. Loic Vliegen

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    201. Amaury Capiot
  • BE
    202. Milan Menten
  • BE
    203. Edward Planckaert
  • BE
    204. Dries Van Gestel
  • BE
    205. Preben Van Hecke
  • BE
    206. Kenneth Van Rooy
  • BE
    207. Jordi Warlop

Wallonie Bruxelles (PCT)

  • BE
    211. Kenny Dehaes
  • BE
    212. Kevyn Ista
  • LV
    213. Emils Liepins
  • EE
    214. Aksel Nommela
  • BE
    215. Baptiste Planckaert
  • BE
    216. Franklin Six
  • CH
    217. Lukas Spengler

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • BE
    221. Dimitri Claeys
  • FR
    222. Christophe Laporte
  • FR
    223. Cyril Lemoine
  • FR
    224. Geoffrey Soupe
  • BE
    225. Bert Van Lerberghe
  • BE
    226. Kenneth Vanbilsen
  • BE
    227. Zico Waeytens

Direct Energie (PCT)

  • NL
    231. Niki Terpstra
  • IT
    232. Niccolo Bonifazio
  • FR
    233. Mathieu Burgaudeau
  • NL
    234. Pim Ligthart
  • FR
    235. Adrien Petit
  • FR
    236. Simon Sellier
  • FR
    237. Anthony Turgis

Roompot - Charles (PCT)

  • NL
    241. Lars Boom
  • NL
    242. Jesper Asselman
  • BE
    243. Senne Leysen
  • BE
    244. Stijn Steels
  • NL
    245. Sjoerd van Ginneken
  • NL
    246. Boy van Poppel
  • NL
    247. Jan-Willem van Schip

Podium 2018

  • Slovakia
    1. Peter Sagan
  • Italy
    2. Elia Viviani
  • France
    3. Arnaud Demare
  • France
    4. Christophe Laporte
  • Belgium
    5. Jens Debusschere
  • Belgium
    6. Oliver Naesen
  • Italy
    7. Matteo Trentin
  • Czech Republic
    8. Zdenek Stybar
  • Belgium
    9. Jasper Stuyven

Recordhouders

  • Belgium
    Robert Van Eenaeme
  • Belgium
    Rik Van Looy
  • Belgium
    Eddy Merckx
  • Italy
    Mario Cipollini
  • Belgium
    Tom Boonen
Bekijk de geschiedenis

Rij zelf je klassiekers

In 2019 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!