Wedstrijd

Technische Gids / Technical Guide / Guide Technique

Met de handige technische gids in pdf-formaat kan u het volledige programma van de Dames U19 terug vinden.

Ci-dessous vous pouvez télécharger la guide technique de Gent-Wevelgem U19 Femmes avec là-dedans toutes les données techniques et toutes les infos nécessaires.

Below you can download the technical guide for the Gent-Wevelgem U19 Women including all technical details and necessary information.

Download

Deelnemende teams / Participating teams

Belgium
Germany
Spain
France
Lithuania
Latvia
Netherlands
Norway
Poland
Slovakia
Czech Republic
USA
Team Rytger
Andy Schleck Women
Halmstad CK
Cannibal Team
Team Mangertseder
Westland - Noord Holland Mixed Team
Schijndel - Wielerzone- Eemland MixTeam
 Zuid-Holland - Drenthe Mixed Team
Restore Cyling Team
CC Pavé76/APB Devel. Team
Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)
3Balen - Gaverzicht Mixted Team
4 Urbano - Thijs Mixted Team
 Autoglas Wetteren- Pie Optiek Mixed Team

Belgium

  • Belgium
    1. De Langhe Luca
  • Belgium
    2. Malfait Ines
  • Belgium
    3. Popelier Lotte
  • Belgium
    4. Uyttenhove Aiko
  • Belgium
    5. Verdonck Karen
  • Belgium
    6. Vanderstraeten Maaike
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Germany

  • Germany
    7. Bauernfeind Ricarde
  • Germany
    8. Germann Mareike
  • Germany
    9. Hechler Katharina
  • Germany
    10. Klimsa Paulina Maxima
  • Germany
    11. Reissner Lena Charlotte
  • Germany
    12. Zdun Anna-Helene
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Spain

  • Spain
    13. Amondarain Gaztanaga
  • Spain
    14. Esteban Fernandez Car
  • Spain
    15. Gilabert Vilaplana Arian
  • Spain
    16. Lartitegi Ormazabal Am
  • Spain
    17. Nevado Gimeno Ardiana
  • Spain
    18. Trias Jordan Maria
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

France

  • France
    19. Berteau Victoire
  • France
    20. Curinier Léa
  • France
    21. Cushing Victoria
  • France
    22. Da Cruz Laura
  • France
    23. Hinault Maryanne
  • France
    24. Le Net Marie
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lithuania

  • Lithuania
    25. Gedraityte Akville
  • Lithuania
    26. Patinskaite Paulina
  • Lithuania
    27. Pikunaite Aukse
  • Lithuania
    28. Zuperkaite Erika
  • Lithuania
    29. Paltarokaite Zldrune
  • Lithuania
    30. Jurgeleviciute Rugile
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Latvia

  • Latvia
    31. Svarinska Lina
  • Latvia
    32. Jurgena Santa-Sanija
  • Latvia
    33. Kaunecka Sabine
  • Latvia
    34. Grislite Megana
  • Latvia
    35. Kanepeja Enia
  • Latvia
    36. Leitane Daniela
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Netherlands

  • Netherlands
    37. Uneken Lonneke
  • Netherlands
    38. Bijwaard Eva
  • Netherlands
    39. Nooijen Lieke
  • Netherlands
    40. Gerritse Femke
  • Netherlands
    41. Kloese Rose
  • Netherlands
    42. De Bruyn Joan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Norway

  • Norway
    43. Feldmann Pernille Larsen
  • Norway
    44. Olsen Elise marie
  • Norway
    45. Kielland Bjerk Thale Sofi
  • Norway
    46. Lutro Amalie
  • Norway
    47. Midtsveen Nathalie Irene
  • Norway
    48. Mathisen Silje
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Poland

  • Poland
    49. Jaskulska Marta
  • Poland
    50. Kierat Wiktoria
  • Poland
    51. Sredzinska Agata
  • Poland
    52. Polak Wiktoria
  • Poland
    53. Majewska Oliwia
  • Poland
    54. Trzbinska Aleksandra
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Slovakia

  • Slovakia
    55. Machalkova Petra
  • Slovakia
    56. Hrtankova Julia
  • Slovakia
    57. Debnarova Laura
  • Slovakia
    58. Paulechova Radka
  • Slovakia
    59. Horvathova Hana
  • Slovakia
    60. Lopatkova Silvia
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Czech Republic

  • Czech Republic
    61. Sevcikova Petra
  • Czech Republic
    62. Hajkova Marketa
  • Czech Republic
    63. Janu Kamila
  • Czech Republic
    64. Hermanovska Hana
  • Czech Republic
    65. Jandova Veronika
  • Czech Republic
    66. Vanickova Tereza
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

USA

  • United States
    67. Clouse Katie
  • United States
    68. Doherty Megan
  • United States
    69. Brookshire Isabella
  • United States
    70. Youngwerth Abigail
  • United States
    71.
  • United States
    72.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Rytger

  • Norway
    73. Gjos Martine
  • Sweden
    74. Olausson Wilma
  • Sweden
    75. Borgstrom Julia
  • Denmark
    76. Jensen Mette Egtoft
  • Denmark
    77. Saaybe Mie
  • 78.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Andy Schleck Women

  • Luxembourg
    79. Berton Nina
  • Luxembourg
    80. Maus Laetitia
  • France
    81. Berkane Sarah
  • Ireland
    82. Desmond Orla
  • Belgium
    83. Gielkens Esmée
  • Netherlands
    84. Paumen Jewel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Halmstad CK

  • Sweden
    85. Andersson Caroline
  • Netherlands
    86. Akkermans Lotte
  • Sweden
    87. Stalberg Ellen
  • Sweden
    88. Lutelius Medina
  • Norway
    89. Mohr Mari Hole
  • Norway
    90. Kristiansen Hedda
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cannibal Team

  • Netherlands
    91. Van Der Horst Tamara
  • Ireland
    92. Gillespie Iara
  • Netherlands
    93. Hoog Antink Iris
  • Netherlands
    94. Hoog Antink Dorien
  • Ireland
    95. Gallacher Clodagh
  • 96.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Mangertseder

  • Germany
    97. Ludwig Hannah
  • Germany
    98. Zusann Eva-Maria
  • Germany
    99. Fuchs Valentina
  • Germany
    100. Schneider Anna
  • Germany
    101. Smekal Finja
  • Germany
    102. Stern Friederike
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Westland - Noord Holland Mixed Team

  • Netherlands
    103. Roozemond Sanne
  • Netherlands
    104. Stolze Judith
  • Netherlands
    105. Romers Piene
  • Netherlands
    106. Batenburg Verena
  • Netherlands
    107. Koper Rosan
  • Netherlands
    108. Boogaard Emma
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Schijndel - Wielerzone- Eemland MixTeam

  • Netherlands
    109. Van Bokhoven Julia
  • Netherlands
    110. Limpens Pien
  • Netherlands
    111. Smulders Silke
  • Netherlands
    112. Bredewold Mischa
  • Netherlands
    113. Van Rooijen Anne
  • Netherlands
    114. Grit Ilse
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Zuid-Holland - Drenthe Mixed Team

  • Netherlands
    115. Lagendijk Marise
  • Netherlands
    116. Korevaar Thirza
  • Netherlands
    117. Van Weereld Lieke
  • Netherlands
    118. Van Der Duin Maike
  • Netherlands
    119. Schoonewille Yvet
  • Netherlands
    120. De Jonge Sanne
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Restore Cyling Team

  • Netherlands
    121. Gieskens Gaby
  • Netherlands
    122. Vollering Nene
  • Netherlands
    123. Schutten Pam
  • Netherlands
    124. Eickhof Juliet
  • Netherlands
    125. Van Dijke Demi
  • 126.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CC Pavé76/APB Devel. Team

  • Netherlands
    127. Ammerlaan Rozemarijn
  • Netherlands
    128. Hoolwerf Cathalijne
  • Netherlands
    129. Knaven Britt
  • Netherlands
    130. Swinkels Sylvie
  • Netherlands
    131. Verhoeff Ingritt
  • Netherlands
    132. Van Der Wolf Rosalie
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)

  • Belgium
    133. Bossuyt Shari
  • Belgium
    134. Lenaers Jade
  • Belgium
    135. Renders Luna
  • Belgium
    136. Vromanne Justine
  • Belgium
    137. Van Assche Nele
  • Belgium
    138. Jansen Noa
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

3Balen - Gaverzicht Mixted Team

  • Belgium
    139. Scavone Dina
  • Belgium
    140. Aernouts Amber
  • Belgium
    141. Duym Farah
  • Belgium
    142. Biebau Axelle
  • Belgium
    143. Van Win Sine
  • Belgium
    144. Vanwalleghem Kyenta
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

4 Urbano - Thijs Mixted Team

  • Belgium
    145. Vansteenkiste Anthea
  • Belgium
    146. Lameire Louise
  • Belgium
    147. Vandecaeye Fleur
  • Belgium
    148. Michielsen-Stevens Laura
  • Belgium
    149. Kesteleyn Febe
  • Belgium
    150. Osselaer Femke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Autoglas Wetteren- Pie Optiek Mixed Team

  • Belgium
    151. Van Steenwinkel Ella
  • Belgium
    152. Verbeek Britt
  • Belgium
    153. Swinnen Amy
  • Belgium
    154. Delestrait Camille
  • Belgium
    155. Van De Velde Florelien
  • Belgium
    156. Feytens Ellen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst