Wedstrijd

Deelnemende teams

ACROG - Pauwelssauzen - Balen BC
Wielerclub
Van Moer Logistics Cycling Team
Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
TOITURES CRABBÉ - CC CHEVIGNY
Zannata-Galloo Cyclingteam Menen vzw
Cycling Team Luc Wallays- Jonge Renners
Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT
WAC team Hoboken
De Dijlespurters V.V. Mechelen v.z.w.
Royal Velo Sport Peruwelz- Bury
AVIA-RUDYCO-JANATRANS C.T. HAMM
Royal Cureghem Sportief vzw
Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
Sprint 2000 Charlerloi Asbl
Sport en Steun Leopoldsburg
KTC CYCLING TEAM HAALTERT
Lotto -VC Ardennes
Sport en Moedig Genk
Young Cycling Talent Demer en Dijle
WK Noord-West-Brabant
Isorex Cycling Team - Scheldespurters Gavere
Jarface Development Team
Heist Cycling Team HCT
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
West-Vlaanderen

ACROG - Pauwelssauzen - Balen BC

  • Belgium
    1. D'Hondt Danté
  • Belgium
    2. Martens Daan
  • Belgium
    3. Orins Robin
  • Belgium
    4. Van Hout Luca
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wielerclub "Onder-Ons-Parike" vzw

  • Belgium
    5. Van De Velde Senne
  • Belgium
    6. Demuynck Arno
  • Belgium
    7. Vidts Obie
  • Belgium
    8. Segers Ryan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Van Moer Logistics Cycling Team

  • Belgium
    9. Rogiers Lucas
  • Belgium
    10. Vergote Diel
  • Belgium
    11. Rasschaert Lander
  • Belgium
    12. Skandera Thomas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen

  • Belgium
    13. Boels Senne
  • Belgium
    14. Lagrou Stan
  • Belgium
    15. Ladang Michel
  • Belgium
    16. Van Hamme Wout
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

  • Belgium
    17. Degeest Stijn
  • Belgium
    18. Stalmans Jasper
  • Belgium
    19. Vogels Aaron
  • Belgium
    20. Peeters Jef
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

TOITURES CRABBÉ - CC CHEVIGNY

  • Belgium
    21. De Lie Arnaud
  • Belgium
    22. Eccli Cyrian
  • Belgium
    23. Lequet Noa
  • Belgium
    24. Theuws Bartje
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Zannata-Galloo Cyclingteam Menen vzw

  • Belgium
    25. Catteeuw Xander
  • Belgium
    26. Dewachter Lucas
  • Belgium
    27. Van Den Borre Dylan
  • Belgium
    28. Van Zande Devin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cycling Team Luc Wallays- Jonge Renners

  • Belgium
    29. Van Ryckeghem Lars
  • Belgium
    30. Stalpaert Lawrence
  • Belgium
    31. Vinckier Maxime
  • Belgium
    32. Lewille Ian
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT

  • Belgium
    33. Deweirdt Diebe
  • Belgium
    34. Dalving Quinten
  • Belgium
    35. Vancauwenberghe Jens
  • Belgium
    36. Segaert Alec
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WAC team Hoboken

  • Belgium
    37. Verlinden Jordi
  • Belgium
    38. Van Looveren Thijs
  • Belgium
    39. Van Laer Pieter
  • Belgium
    40. Martens Seppe
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

De Dijlespurters V.V. Mechelen v.z.w.

  • Belgium
    41. Aerts Maarten
  • Belgium
    42. Jacobs Yorben
  • Belgium
    43. Coenen Thomas
  • Belgium
    44. Bertels Jasper
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Royal Velo Sport Peruwelz- Bury

  • Belgium
    45. D'Angelo Teo
  • Belgium
    46. Duhot Valentin
  • Belgium
    47. Gueret Valentin
  • Belgium
    48. Sclacmender Mathias
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AVIA-RUDYCO-JANATRANS C.T. HAMM

  • Belgium
    49. Thoré Rhune
  • Belgium
    50. Teerlinck Alexander
  • Belgium
    51. Delahaye Jens
  • Belgium
    52. Van Hoof Manu
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Royal Cureghem Sportief vzw

  • Belgium
    53. Deschuyffeleer Bram
  • Belgium
    54. De Baerdemaker Yorben
  • Belgium
    55. Heylen Robbe
  • Belgium
    56. De Cruyenaere Stan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wielerclub Steeds Vooraan Kontich

  • Belgium
    57. Goos Liam
  • Belgium
    58. Snijders Liam
  • Belgium
    59. Verheyen Nils
  • Belgium
    60. Hendrijckx Jens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sprint 2000 Charlerloi Asbl

  • Belgium
    61. Van Rillaert Dayan
  • Belgium
    62. Vromanne Mathias
  • Belgium
    63. Ferretti Lenny
  • Belgium
    64. Manfron Matteo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport en Steun Leopoldsburg

  • Belgium
    65. Maes Juul
  • Belgium
    66. Peeters Sam
  • Belgium
    67. Poets Wout
  • Belgium
    68. Wolfs Gert-Jan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

KTC CYCLING TEAM HAALTERT

  • Belgium
    69. Van Der Perre Diemer
  • Belgium
    70. Remory Jamo
  • Belgium
    71. Moortgat Sören
  • Belgium
    72. Scheerlinck Kiero
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto -VC Ardennes

  • Belgium
    73. Rex Konstantin
  • Belgium
    74. Detalle Noah
  • Belgium
    75. Hamelryckx Tom
  • Belgium
    76. Fellmann Martin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport en Moedig Genk

  • Belgium
    77. Poelmans Rob
  • Belgium
    78. Reynders Robbe
  • Belgium
    79. Belmans Elias
  • Belgium
    80. Duchateau Daan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Young Cycling Talent Demer en Dijle

  • Belgium
    81. Geeraerts Ferre
  • Belgium
    82. Mathijs Jens
  • Belgium
    83. Schots Ruben
  • Belgium
    84. Peeters Cas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WK Noord-West-Brabant

  • Belgium
    85. Deman Brem
  • Belgium
    86. Muyshondt Milan
  • Belgium
    87. Vanden Berghe Senne
  • Belgium
    88. Vandenbranden Noah
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Isorex Cycling Team - Scheldespurters Gavere

  • Belgium
    89. Bostyn Victor
  • Belgium
    90. Kerckaert Emiel
  • Belgium
    91. Vanden Heede Jens
  • Belgium
    92. De Groote Vasco
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Jarface Development Team

  • Belgium
    93. Verriest Noah
  • Belgium
    94. Coppens Cisse
  • Belgium
    95. Lievens Niels
  • Belgium
    96. Neuckermans Lance
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Heist Cycling Team HCT

  • Belgium
    97. Laermans Tommy
  • Belgium
    98. De Preter Emiel
  • Belgium
    99. Heremans Joppe
  • Belgium
    100. Van Dyck Cisse
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

  • Belgium
    101. Bernard Thibaut
  • Belgium
    102. Daxhelet Louis
  • Belgium
    103. Fastres Noah
  • Belgium
    104. Beelen Hugo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

West-Vlaanderen

  • Belgium
    105. Van Compernolle Jamie
  • Belgium
    106. Dalle Jens
  • Belgium
    107. Verstegen Kenneth
  • Belgium
    108. Castelain Nathan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Technische Gids /Technical Guide / Guide Technique

Met de handige technische gids in pdf-formaat kan u het volledige programma van de 34ste "Katjeskoers" voor Mannen U17 downloaden voor verdere info.

Ci-dessous vous pouvez télécharger la guide technique de la 34ème Gent-Wevelgem U17 Men "Katjeskoers" avec là-dedans toutes les données techniques et toutes les infos nécessaires.

Below you can download the technical guide for the 34th Gent-Wevelgem U17 Men "Katjeskoers", including all technical details and necessary information.

Download