26

Mar

Gent-Wevelgem
In Flanders Fields

  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Kwaremont
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Deinze
  • Oost-Vlaanderen
  • Wevelgem
  • Ieper

Deelnemende teams

ACROG - Pauwelssauzen - Balen BC
Wielerclub
Van Moer Logistics Cycling Team
Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
TOITURES CRABBÉ - CC CHEVIGNY
Zannata-Galloo Cyclingteam Menen vzw
Cycling Team Luc Wallays- Jonge Renners
Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT
WAC team Hoboken
De Dijlespurters V.V. Mechelen v.z.w.
Royal Velo Sport Peruwelz- Bury
AVIA-RUDYCO-JANATRANS C.T. HAMM
Royal Cureghem Sportief vzw
Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
Sprint 2000 Charlerloi Asbl
Sport en Steun Leopoldsburg
KTC CYCLING TEAM HAALTERT
Lotto -VC Ardennes
Sport en Moedig Genk
Young Cycling Talent Demer en Dijle
WK Noord-West-Brabant
Isorex Cycling Team - Scheldespurters Gavere
Jarface Development Team
Heist Cycling Team HCT
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
West-Vlaanderen

ACROG - Pauwelssauzen - Balen BC

  • Belgium
    1. D'Hondt Danté
  • Belgium
    2. Martens Daan
  • Belgium
    3. Orins Robin
  • Belgium
    4. Van Hout Luca
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wielerclub "Onder-Ons-Parike" vzw

  • Belgium
    5. Van De Velde Senne
  • Belgium
    6. Demuynck Arno
  • Belgium
    7. Vidts Obie
  • Belgium
    8. Segers Ryan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Van Moer Logistics Cycling Team

  • Belgium
    9. Rogiers Lucas
  • Belgium
    10. Vergote Diel
  • Belgium
    11. Rasschaert Lander
  • Belgium
    12. Skandera Thomas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen

  • Belgium
    13. Boels Senne
  • Belgium
    14. Lagrou Stan
  • Belgium
    15. Ladang Michel
  • Belgium
    16. Van Hamme Wout
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

  • Belgium
    17. Degeest Stijn
  • Belgium
    18. Stalmans Jasper
  • Belgium
    19. Vogels Aaron
  • Belgium
    20. Peeters Jef
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

TOITURES CRABBÉ - CC CHEVIGNY

  • Belgium
    21. De Lie Arnaud
  • Belgium
    22. Eccli Cyrian
  • Belgium
    23. Lequet Noa
  • Belgium
    24. Theuws Bartje
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Zannata-Galloo Cyclingteam Menen vzw

  • Belgium
    25. Catteeuw Xander
  • Belgium
    26. Dewachter Lucas
  • Belgium
    27. Van Den Borre Dylan
  • Belgium
    28. Van Zande Devin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cycling Team Luc Wallays- Jonge Renners

  • Belgium
    29. Van Ryckeghem Lars
  • Belgium
    30. Stalpaert Lawrence
  • Belgium
    31. Vinckier Maxime
  • Belgium
    32. Lewille Ian
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT

  • Belgium
    33. Deweirdt Diebe
  • Belgium
    34. Dalving Quinten
  • Belgium
    35. Vancauwenberghe Jens
  • Belgium
    36. Segaert Alec
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WAC team Hoboken

  • Belgium
    37. Verlinden Jordi
  • Belgium
    38. Van Looveren Thijs
  • Belgium
    39. Van Laer Pieter
  • Belgium
    40. Martens Seppe
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

De Dijlespurters V.V. Mechelen v.z.w.

  • Belgium
    41. Aerts Maarten
  • Belgium
    42. Jacobs Yorben
  • Belgium
    43. Coenen Thomas
  • Belgium
    44. Bertels Jasper
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Royal Velo Sport Peruwelz- Bury

  • Belgium
    45. D'Angelo Teo
  • Belgium
    46. Duhot Valentin
  • Belgium
    47. Gueret Valentin
  • Belgium
    48. Sclacmender Mathias
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AVIA-RUDYCO-JANATRANS C.T. HAMM

  • Belgium
    49. Thoré Rhune
  • Belgium
    50. Teerlinck Alexander
  • Belgium
    51. Delahaye Jens
  • Belgium
    52. Van Hoof Manu
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Royal Cureghem Sportief vzw

  • Belgium
    53. Deschuyffeleer Bram
  • Belgium
    54. De Baerdemaker Yorben
  • Belgium
    55. Heylen Robbe
  • Belgium
    56. De Cruyenaere Stan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wielerclub Steeds Vooraan Kontich

  • Belgium
    57. Goos Liam
  • Belgium
    58. Snijders Liam
  • Belgium
    59. Verheyen Nils
  • Belgium
    60. Hendrijckx Jens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sprint 2000 Charlerloi Asbl

  • Belgium
    61. Van Rillaert Dayan
  • Belgium
    62. Vromanne Mathias
  • Belgium
    63. Ferretti Lenny
  • Belgium
    64. Manfron Matteo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport en Steun Leopoldsburg

  • Belgium
    65. Maes Juul
  • Belgium
    66. Peeters Sam
  • Belgium
    67. Poets Wout
  • Belgium
    68. Wolfs Gert-Jan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

KTC CYCLING TEAM HAALTERT

  • Belgium
    69. Van Der Perre Diemer
  • Belgium
    70. Remory Jamo
  • Belgium
    71. Moortgat Sören
  • Belgium
    72. Scheerlinck Kiero
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto -VC Ardennes

  • Belgium
    73. Rex Konstantin
  • Belgium
    74. Detalle Noah
  • Belgium
    75. Hamelryckx Tom
  • Belgium
    76. Fellmann Martin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport en Moedig Genk

  • Belgium
    77. Poelmans Rob
  • Belgium
    78. Reynders Robbe
  • Belgium
    79. Belmans Elias
  • Belgium
    80. Duchateau Daan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Young Cycling Talent Demer en Dijle

  • Belgium
    81. Geeraerts Ferre
  • Belgium
    82. Mathijs Jens
  • Belgium
    83. Schots Ruben
  • Belgium
    84. Peeters Cas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WK Noord-West-Brabant

  • Belgium
    85. Deman Brem
  • Belgium
    86. Muyshondt Milan
  • Belgium
    87. Vanden Berghe Senne
  • Belgium
    88. Vandenbranden Noah
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Isorex Cycling Team - Scheldespurters Gavere

  • Belgium
    89. Bostyn Victor
  • Belgium
    90. Kerckaert Emiel
  • Belgium
    91. Vanden Heede Jens
  • Belgium
    92. De Groote Vasco
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Jarface Development Team

  • Belgium
    93. Verriest Noah
  • Belgium
    94. Coppens Cisse
  • Belgium
    95. Lievens Niels
  • Belgium
    96. Neuckermans Lance
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Heist Cycling Team HCT

  • Belgium
    97. Laermans Tommy
  • Belgium
    98. De Preter Emiel
  • Belgium
    99. Heremans Joppe
  • Belgium
    100. Van Dyck Cisse
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

  • Belgium
    101. Bernard Thibaut
  • Belgium
    102. Daxhelet Louis
  • Belgium
    103. Fastres Noah
  • Belgium
    104. Beelen Hugo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

West-Vlaanderen

  • Belgium
    105. Van Compernolle Jamie
  • Belgium
    106. Dalle Jens
  • Belgium
    107. Verstegen Kenneth
  • Belgium
    108. Castelain Nathan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Podium 2016

  • Slovakia
    1. Peter Sagan
  • Belgium
    2. Sep Vanmarcke
  • Russia
    3. Viacheslav Kuznetsov
  • Switzerland
    4. Fabian Cancellara
  • France
    5. Arnaud Demare
  • Colombia
    6. Fernando Gaviria Rendon
  • Belgium
    7. Jurgen Roelandts
  • Italy
    8. Jacopo Guarnieri
  • Belgium
    9. Greg Van Avermaet

Recordhouders

  • Belgium
    Robert Van Eenaeme
  • Belgium
    Rik Van Looy
  • Belgium
    Eddy Merckx
  • Italy
    Mario Cipollini
  • Belgium
    Tom Boonen
Bekijk de geschiedenis

Rij zelf je klassiekers

In 2018 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!