Wedstrijd

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 7e Gent-Wevelgem voor Elite Vrouwen straat per straat meevolgen en weet u exact waar de rensters passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de rensters aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de rensters op een bepaald punt zullen passeren.

 

Download de Wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten Gent-Wevelgem op zondag 25 maart passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Wevelgem.

Opgepast: dit is een voorlopige versie, waarvan nog afgeweken kan worden!

Download het uurrooster

Technische Gids

U kan de "Technische Gids" openen door op bijhorende PDF te klikken.

Fijne voorbereiding toegewenst! 

Download

Deelnemende teams 2018

Alé Cipollini (Women UCI)
Aromitalia Vaiano (Women UCI)
Astana Womens Team (Women UCI)
Bizkaia-Durango (Women UCI)
Boels - Dolmans Cycling Team (Women UCI)
BTC City Ljubljana (Women UCI)
Canyon SRAM Racing (Women UCI)
Cervélo-Bigla Pro Cycling (Women UCI)
Cylance Pro Cycling (Women UCI)
Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)
Experza - Footlogix (Women UCI)
FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope (Women UCI)
Hitec Products (Women UCI)
Lotto Soudal Ladies (Women UCI)
Mitchelton - Scott (Women UCI)
Movistar Team Women
Parkhotel Valkenburg Cycling Team (Women UCI)
Team Sunweb (Women UCI)
team Tibco - Silicon Valley Bank
Team Virtu Cycling Women (Women UCI)
Trek - Drops (Women UCI)
Valcar PBM (Women UCI)
Waowdeals Pro Cycling (Women UCI)
Wiggle High5 (Women UCI)

Alé Cipollini (Women UCI)

  • AU
    71. Chloe Hosking
  • IT
    72. Marta Bastianelli
  • NL
    73. Janneke Ensing
  • DE
    74. Romy Kasper
  • NL
    75. Roxane Knetemann
  • IT
    76. Soraya Paladin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Aromitalia Vaiano (Women UCI)

  • IT
    181. Michela Balducci
  • IT
    182. Angelica Brogi
  • ZA
    183. Heidi Dalton
  • IT
    184. Lisa De Ranieri
  • LV
    185. Lija Laizane
  • LT
    186. Rasa Leleivyte
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Womens Team (Women UCI)

  • CU
    81. Arlenis SIERRA
  • IT
    82. Martina Alzini
  • IT
    83. Sofia Beggin
  • IT
    84. Sofia BERTIZZOLO
  • CU
    85. Jeydy Pradera Bernal
  • IT
    86. Lara VIECELI
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bizkaia-Durango (Women UCI)

  • ES
    191. Lierni Lekuona Etxebeste
  • ES
    192. Lucia Gonzalez Blanco
  • ES
    193. Sandra Alonso Dominguez
  • GB
    194. Henrietta Colborne
  • ES
    195. Ane Iriarte Lasa
  • IT
    196. Anna Zita Maria STRICKER
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Boels - Dolmans Cycling Team (Women UCI)

  • NL
    11. Chantal Blaak
  • US
    12. Megan Guarnier
  • DK
    13. Amalie Dideriksen
  • NL
    14. Amy Pieters
  • LU
    15. Christine Majerus
  • NL
    16. Jip van den Bos
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BTC City Ljubljana (Women UCI)

  • PL
    91. Eugenia BUJAK
  • HR
    92. Mia RADOTIC
  • NL
    93. Maaike Boogaard
  • AZ
    94. Olena PAVLUKHINA
  • SI
    95. Urša PINTAR
  • RU
    96. Anastasiia Chursina
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Canyon SRAM Racing (Women UCI)

  • US
    101. Alexis Ryan
  • GB
    102. Hannah Barnes
  • IT
    103. Elena Cecchini
  • DE
    104. Lisa Klein
  • GB
    105. Alice BARNES
  • DE
    106. Trixi Worrack
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cervélo-Bigla Pro Cycling (Women UCI)

  • FI
    1. Lotta Lepistö
  • BE
    2. Ann-Sophie Duyck
  • DE
    3. Clara KOPPENBURG
  • DK
    4. Cecilie Uttrup LUDWIG X
  • ZA
    5. Ashleigh MOOLMAN-PASIO
  • GB
    6. Claire ROSE
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cylance Pro Cycling (Women UCI)

  • IT
    111. Giorgia Bronzini
  • US
    112. Holly BRECK
  • RS
    113. Jelena Eric
  • ES
    114. Sheyla Gutierrez Ruiz
  • US
    115. Lauren Stephens
  • IT
    116. Marta TAGLIAFERRO
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)

  • BE
    51. Kelly Druyts
  • BE
    52. Sarah Ingelbrecht
  • FR
    53. Pascale JEULAND
  • PT
    54. Daniela Reis
  • UA
    55. Tetiana RIABCHENKO
  • BE
    56. Saartje Vandenbroucke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Experza - Footlogix (Women UCI)

  • NL
    31. Thalita de Jong
  • BE
    32. Jessy Druyts
  • FR
    33. Severine ERAUD
  • SE
    34. Sara Mustonen
  • PL
    35. Agnieszka SKALNIAK
  • IT
    36. Susanne Zorzi
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope (Women UCI)

  • FR
    121. Roxane Fournier
  • FR
    122. Charlotte Bravard
  • FR
    123. Eugénie Duval
  • AU
    124. Lauren Kitchen
  • NL
    125. Rozanne Slik
  • NL
    126. Moniek Tenniglo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Hitec Products (Women UCI)

  • IT
    131. Tatiana Guderzo
  • IT
    132. Simona Frapporti
  • NO
    133. Susanne Andersen
  • NO
    134. Vita Heine
  • NL
    135. Nina Kessler
  • NO
    136. Line Marie GULLIKSEN
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal Ladies (Women UCI)

  • BE
    41. Valerie Demey
  • NL
    42. Demi de Jong
  • BE
    43. Annelies Dom
  • NL
    44. Marjolein van 't Geloof
  • BE
    45. Julie Van De Velde
  • BE
    46. Kelly Van den Steen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton - Scott (Women UCI)

  • BE
    21. Jolien D'Hoore
  • AU
    22. Jessica Allen
  • AU
    23. Gracie Elvin
  • AU
    24. Sarah Roy
  • AU
    25. Amanda Spratt
  • NL
    26. Annemiek van Vleuten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Movistar Team Women

  • ES
    201. Lourdes Oyarbide Jimenez
  • ES
    202. Alicia Gonzalez Blanco
  • PL
    203. Malgorzata Jasinska
  • FR
    204. Aude Biannic
  • ES
    205. Gloria Rodriguez Sanchez
  • ES
    206. Alba Teruel Ribes
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Parkhotel Valkenburg Cycling Team (Women UCI)

  • NL
    211. Nina Buijsman
  • NL
    212. Belle de Gast
  • UA
    213. Anna Solovei
  • NL
    214. Chanella Stougje
  • NL
    215. Natalie van Gogh
  • NL
    216. Esther van Veen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (Women UCI)

  • US
    141. Coryn Rivera
  • CA
    142. Leah Kirchmann
  • NL
    143. Floortje Mackaij
  • NL
    144. Ellen van Dijk
  • NL
    145. Julia Soek
  • NL
    146. Lucinda Brand
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

team Tibco - Silicon Valley Bank

  • AU
    221. Brodie Chapman
  • MX
    222. Ingrid Drexel Clouthier
  • GB
    223. Emma Grant
  • CA
    224. Alison Jackson
  • AU
    225. Shannon Malseed
  • US
    226. Kendall Ryan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Virtu Cycling Women (Women UCI)

  • DK
    151. Christina Malling Siggaard
  • SE
    152. Sara Penton
  • DE
    153. Mieke Kroger
  • NO
    154. Emile Moberg
  • PL
    155. KATARZYNA PAWŁOWSKA
  • IT
    156. Barbara Guarischi
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Drops (Women UCI)

  • NL
    231. Eva Buurman
  • GB
    232. Elizabeth Holden
  • GB
    233. Abby-Mae Parkinson
  • GB
    234. Lucy Shaw
  • GB
    235. Abigail Van Twisk
  • US
    236. Tayler Wiles
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Valcar PBM (Women UCI)

  • IT
    161. Elisa Balsamo
  • IT
    162. Marta Cavalli
  • IT
    163. Maria Giulia Confalonieri
  • IT
    164. Chiara Consonni
  • IT
    165. Silvia Persico
  • IT
    166. Ilaria Sanguineti
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Waowdeals Pro Cycling (Women UCI)

  • NL
    61. Marianne Vos
  • NL
    62. Riejanne Markus
  • NL
    63. Anouska Koster
  • NL
    64. Sabrina Stultiens
  • NL
    65. Monique van de Ree
  • NL
    66. Jeanne Korevaar
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wiggle High5 (Women UCI)

  • IT
    171. Elisa Longo Borghini
  • DE
    172. Lisa Brennauer
  • FR
    173. Audrey Cordon Ragot
  • GB
    174. Lucy Garner
  • NL
    175. Kirsten Wild
  • DK
    176. Julie Leth
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst